Jandarma ( JSGA ) Personel Atama Duyurusu Yayımladı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi resmi internet adresi üzerinde personel atama duyurusu yayımladı. Farklı alanlarda atama yapıldı. İşte detaylar.

Jandarma ( JSGA ) Personel Atama Duyurusu Yayımladı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi 10 kasım 2020 tarihi ile resmi internet adresi üzerinde atama duyurusu yaptı. Yapılan duyuruya göre Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi bünyesine atama yaptı ve bu listeyi adaylarla paylaştı. 

Geçtiğimiz aylarda yapılan alımlar için sonuçlar açıklanmıştır. 

2020-1 Öğretim Elemanı Atama Listesi

2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48’inci Maddesindeki genel hükümler ve 30044 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi (JSGA) Öğretim Elemanlarının Seçim, Atama, Yükseltme ve Görevlerine İlişkin Yönetmeliğin ilgili maddeleri doğrultusunda, 01 Haziran 2020  tarihinde ilan edilen duyuru ile belirtilen anabilim dallarına başvuran öğretim elemanlarından, JSGA kadrolarına ataması yapılanların listeleri aşağıya çıkarılmıştır.

Öğretim Üyesi kadrosunda 7 kişi atanmıştır. Öğretim Görevlisi kadrosunda 30 kişi atandı. Araştırma Görevlisi kadrosunda ise 18 kişi atanmıştır.

1-Öğretim Üyesi Atama Listesi

2-Öğretim Görevlisi Atama Listesi

3-Araştırma Görevlisi Atama Listesi

2020-2 Öğretim / Araştırma Görevlisi Atama Listesi

Yapılan bir diğer duyuruya göre ise 2020/2 kapsamında Öğretim Araştırma Görevlisi alanında 2 kişinin ataması yapılmıştır.

1-Araştırma Görevlisi Atama Listesi

YORUM EKLE