Bingöl Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Bingöl Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı gerçekleştiriyor. Bingöl Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere çeşitli pozisyonlarda öğretmen alımı yapıyor. İşte Ayrıntılar...

Bingöl Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Bingöl Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Bingöl Üniversitesi Personel Eleman alımı gerçekleştiriyor. Bingöl Üniversitesi bünyesinin persoel ihtiyacını karşılamak üzere farklı bitimlere, 2 adet Profesör ve 2 adet Doçent Yardımcısı olmak üzere toplamda 4 adet Öğretim Üyesi alıyor. Sizde Bingöl Üniversitesi ailesine iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvurus bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu Kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır. Ayrıntılı bilgi Üniversitemiz (www.bingol.edu.tr) web sayfasının duyurular kısmında mevcuttur. 

İlan olunur. 

 

BİRİMİ  BÖL./ABD/PROG. . UNVAN  ADET  DERECE  AÇIKLAMA
Ziraat Fakültesi  Bahçe Bitkileri Profesör 1 1  
Ziraat Fakültesi  Toprak Profesör 1 1  
Fen-Edebiyat Fakültesi  Türk İslam Düşünce Tarihi  Yardımcı Doçent  1 1 Türk İslam Düşünce Tarihi alanında doktora yapmış olmak
İlahiyat Fakültesi Tefsir Yardımcı Doçent  1 1 Tefsir alanında doktora yapmış olmak

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE