Ardahan Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı

Ardahan Üniversitesi bünyesinin çalışan ihtiyacını karşılamak üzere çeşitli pozisyonlarda Öğretim Elemanı alıyor. Sizde başvuruda bulunmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

Ardahan Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı

Ardahan Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı

Ardahan Üniversitesi öğretmen alımları gerçekleştiriyor. Ardahan Üniversitesi bünyesinin ihtiyaçlarını gidermek üzere 7 adet yardımcı doçent alıyor. Sizde Ardahan Üniversitesi iş başvurusunda bulunarak iyi bir kariyer ortamıında iyi bir kariyer yapabilirsiniz. Ardahan Üniversitesi ailesine katılabilmek için, alt kısımda verilen, genel niteliklere, pozisyon hakkındaki gerekli bilgilere, başvuru bilgilerine, özel şartlara, genel bilgilere ve iletişim bilgilerine ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Adaylann, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen şartlan taşımalan gerekmektedir. Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar ile postayla yapılacakbaşvurular kabul edilmeyecektir.

Profesör kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 6 adet fotoğraf, askerlik belgesi, öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora veuzmanlıkbelg esi), doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma veyayınlannı kapsayan eserlerden 6 (altı)takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığı'na başvuracaklardır.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, askerlik belgesi, sağlık raporu, öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora ve uzmanlık belgesi), yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığı'na başvuracaklardır.

Yardımcı Doçent adaylannın yabancı dil sınav tarihleri daha sonra belirlenecek ve adaylara başvurdukları birim tarafından duyurulacaktır. Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdanalacaklanonaylıaynntılıhizmetbekj esini başvuru bekjesineekleyerek ibraz edeceklerdir. Yurt dışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. Atamaların yapılabilmesi için adaylann durumunun ilan edilen kadro derecesine uygun olması gerekmektedir.

Duyurulur.

Tel: 04782117519

Birimi

Bölüm / Anablllm Dalı

Unvanı

Der.

Ad.

Açıklama

insani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi

Coğrafya/ Fiziki Coğrafya

Prof. Dr.

1

1

Fiziki Coğrafya (Jeomorfoloji) alanında doktora yapmış olmak.

iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi/Siyaset ve Sosyal Bilimler

Yrd.Doç.

1

1

"Neoliberalleşme ve Sivil Toplum Kuruluşlarf'konusundadoktora yapmışolmak.

insani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi

Coğrafya/ Fiziki Coğrafya

Yrd. Doç.

3

1

"Coğrafik Habibat"

üzerineçalışma

yapmışolmak.

insani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi

Çağdaş Türk Lehçeleri

Yrd. Doç.

4

1

"Türkçe ve Kırgızca" konusunda doktora yapmışolmak.

Mühendislik

Fakültesi

Bilgisayar Mühendisliği/Yazılım

Yrd. Doç.

4

1

 

İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi

İşletme/ Yönetim ve Organizasyon

Yrd. Doç.

4

1

"Etik Liderlik ve Örgütsel Adalet" konusunda doktora yapmış olmak.

Sağlık Bilimleri Yüksekokulu

Hemşirelik

Yrd. Doç.

4

1

Psikiyatri Hemşireliği alanında doktora yapmış olmak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE