25 Aralık Tarihinde 8 Üniversite 181 Personel Alım İlanı Açıkladı!

Devlet Personel Başkanlığından açıklanan ilanlarda 25 Aralık tarihinde 7 üniversite akademik personel alımı yapacağını açıkladı. Açıklanan bu ilanlarda toplamda 119 personel istihdam edilecek. Başvuru detayları haberimizde..

25 Aralık Tarihinde 8 Üniversite 181 Personel Alım İlanı Açıkladı!

Kamu kurumlarında personel alımları tüm hızıyla devam ediyor. İşin olsa ekibi olarak kamu ve özel firmalarda yapılan işçi, memur ve personel alım ilanlarını aktarmaya devam ediyoruz. 25 Aralık tarihinde açıklanan ilanlara göre Eti Maden İşletmeleri 198 proses işçisi alımı yapacak. Devlet Demir Yolları İşletmesi 353 işçi alımı yapacak. Emniyet Genel Müdürlüğü 97 işçi alımı yapılacak. Adaylar bu alımlarda ortaöğretim mezunu, lise, önlisans ve lisans mezunu olarak farklı eğitim düzeylerinde olacak. Diğer yandan Üniversitelerin akademik kadrolarda istihdam edilmesi için açıklanan ilanlarda 119 personel alımı duyuruldu. Detayları aktarıyoruz.

7 ÜNİVERSİTE İLAN AÇIKLADI.

Hangi üniversiteler personel alımı yapacak belli oldu. Buna göre lise mezunu adaylara yönelik olarak Hatay Mustafa Kemal Paşa Üniversitesine 62 sözleşmeli personel ilanı açıklandı. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesine 11, Kırklareli Üniversitesi 7 akademik personel, İzmir Ege Üniversitesine 9 kişi, Mersin Üniversitesine 27, Kilis 8 Aralık Üniversitesi 31 personel, Kastamonu fakültelerde görevlendirilmek üzere 24 kişi, Van Yüzüncüyıl Üniversitesine 1, İstanbul Üniversitesine 6, Kayseri Üniversitesine 9, İzmir Demokrasi Üniversitesine ise 16 akademik alım yapılacak.

Hukuk Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Ziraat ve Doğa Bilimler Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakultesi, Turizm Fakültesi, Meslek Yüksekokulları, Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezleri, Enstitüler için istihdam edilecekler. Adayların Ales puanı şartı, Yabancı Dil Puanı şartlarında asgari istenilen puanlar ile başvuru yapabilecekler.

Başvurular için ilgili ilanlarda istenilen genel ve özel şartları inceleyebilirsiniz. Başvuru şartları ve başvuru tarihleri ilanlarda farklılık gösterecektir. 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 20:41

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkan AKÇA
Erkan AKÇA - 2 yıl Önce

İstanbul/Maltepe yaşıyorum. 24 yaşındayım. Ön Lisans Kimya mezunuyum. Askerliğimi yaptım. Acil iş arıyorum. Lütfen yardımcı olun. Kimya Teknikeriyim. 05346549753