Türkiye Vagon Sanayi Memur Alımı Yapıyor! Alımlar Lise, Önlisans, Lisans Düzeyinden

KPSS 2018/2 tercihleri dahilinde Türkiye Vagon Sanayi bünyesine lise, önlisans ve lisans eğitim düzeylerinden memur alımları gerçekleştirilmektedir. İlgili memur alımları ve detayları haberimizde yer almaktadır.

Türkiye Vagon Sanayi Memur Alımı Yapıyor! Alımlar Lise, Önlisans, Lisans Düzeyinden

Kamu personeli seçme sınavı KPSS puanalrının açıklanamsıyla beraber milyonlarca aday için merakla beklenen tercih sürecinin içerisine girildi. ÖSYM tarafından duyuru yapıldı ve tercih işlemlerinin 11-20 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştirileceği aktarıldı. Bu tercih süreci de nihayet geldi ve adaylar 11 Aralık 2018 tarihinden itibaren tercihlerini oluşturmaya başladılar. Vatandaşların merakla ve heyecanla beklediği tercih sürecine ÖSYM tarafından yapılan duyuruyla birlikte önemli açıklamalar gerçekleştirildi. Duyuruda kadrolar, bölümler, programlar, nitelik kodları, özel koşullar gibi detaylara yer verilerek, adayların tercih işlemlerini yapmalarına olanak tanındı. Tercih işlemlerine yönelik süreç 20 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek. Adaylar 20 Aralık 2018 saat 23.59' a kadar tercih işlemlerini yapabilecekler. Milyonlarca kişinin beklediği KPSS 2018/2 tercih süreci için mevcut kadrolarından ilana çıkan sayıda kurum bulunuyor. Bu kurumlar, ilgili kadrolarını kılavuzlarda aktarmış durumdalar.

KPSS 2018/2 SÜRECİNDE TÜRKİYE VAGON SANAYİ MEMUR ALIMI YAPIYOR

Türkiye Vagon Sanayi bünyesine KPSS 2018/2 tercihleri üzerinden memur alımları yapılıyor. Bu alımlara başvurular tercihler üzerinden sağlanıyor. İlgili kadrolardaki nitelik ve özel koşulları sağlayan adaylar, tercihlerini gerçekleştirebilirler. Lise, önlisans ve lisans düzeyleri üzerinden Türkiye Vagon Sanayi bünyesine yapılacak alımlardaki eğitim düzeylerine göre kadro dağılımına haberimizde yer vereceğiz. İlgili adaylar, kadroyla alakalı tüm detaylara zaten kılavuzdan ulaşabilirler. Türkiye Vagon Sanayi bünyesine yapılacak bu alımlarda lise düzeyinden 7, önlisans düzeyinden 9 ve lisans eğitim düzeyi üzerinden de 10 kişinin alımı yapılacaktır. Toplamda 26 kişinin alımının yapılacağı ilanlarda tercih süreci 20 Aralık 2018 tarihine kadar devam etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 20:26
YORUM EKLE