Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Memur Alımı Yapıyor! KPSS 2018/2 Tercihleri

Türkiye İstatistik Kurumu bünyesine KPSS 2018/2 tercihleri dahilinde lisans mezunu memur alımları yapılmaktadır. TİK memur alımı ve daha fazlasına haberimizde yer verdik...

Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Memur Alımı Yapıyor! KPSS 2018/2 Tercihleri

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU BAŞKANLIĞI MEMUR ALIMI YAPACAK !

Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı bünyesine KPSS 2018/2 tercihleriyle yapılacak olan memur alımlarında, lisans mezunu adaylara yönelik kadrolar açılmıştır. Lisans mezunu olan adaylar, tüik memur alımına başvurularını tercihleri üzerinden gerçekleştirebilirler. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) bünyesine gerçekleştirilecek alımlarla alakalı adayların taşıması gereken nitelikler ve özel koşullar, KPSS 2018/2 tercih kılavuzunda ÖSYM tarafından detaylıca açıklanmış bulunmaktadır. Tercihlerinde TÜİK kadrosunu tercih edecek adaylar, kılavuzda yer alan nitelik kodlarına ve özel koşullara göz atabilirler. Bu niteliklerin ve özel koşulların karşılanması, adayların tercihlerinin geçerli sayılabilmesi adına büyük önem arz etmektedir. Tercih yapsa dahi bir aday nitelikleri ya da koşulları taşımıyor, uygun olmadığı anlaşılıyorsa; kazanılmış hakları geçersiz sayılacak ve atamaları yapılamayacaktır. Bu noktada kılavuzdaki detaylara göz atılması gerekmekte, adayların bilinçli tercihler yapması beklenmektedir.

TÜİK MEMUR ALIMI - 23 KİŞİLİK KADRO BULUNUYOR

TÜİK bünyesine yapılan memur alımında lisans mezunu adaylara yönelik 23 kadro bulunmaktadır. Tercih işlemleri süresi boyunca ( 11-20 Aralık 2018 ) adaylar tercihlerinde TÜİK kadrolarını gösterebilecekler. Tercih işlemleri 20 Aralık 2018 saat 23.59' a kadar ÖSYM aracılığıyla gerçekleştirilebilecektir. Yürütülmekte olan tercihler ve kamuya yapılacak tüm memur alımlarından anında haberdar olmak, cep telefonunuza ilanları ve başvuru sonuçlarını bildirim olarak almak isterseniz mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILARAK TERCİH SÜRESİNCE ADAYLARLA BİLGİ PAYLAŞIMI VE YARDIMLAŞMA İÇERİSİNDE BULUNABİLİRSİNİZ. KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

YORUM EKLE