Kredi Yurtlar Kurumu 1220 Memur Alımı Başvuruları İçin Son Gün!

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi Yurtlar Kurumu KYK memur alımı yapıyor. 1220 personel alımı başvuruları 18 Mayıs tarihinde bitecek.

Kredi Yurtlar Kurumu 1220 Memur Alımı Başvuruları İçin Son Gün!

Kredi Yurtlar Kurumuna memur alımı yapılacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde bulunan KYK 1.200 personel alımı yapıalcağı duyurulmuştu. Türkiye geneli sözleşmeli olarak diyetisyen, psikolog, şoför ve büro personeli alımlarında başvurular 9 Mayıs tarihi itibari ile başladı. Son başvuru tarihi ne zaman? 

Devlet personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda 756 kişilik yurt yönetim memurundan 293 kadın 463 erkek memur ataması yapılacak. Adaylara sözlü sınava alım yapılacak olan ilde dört katı kadar aday katılabilecek. Yurt yönetim memurları 24 saat esasına görev yapıyor. Çalışma saatleri il müdürlüklerince tespit edilecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Adaylar başvurularını online olarak internet üzerinden (//basvuru.gsb.gov.tr) adresinden yapabilecek. Başvurular 09/05/2018 tarihinde başvurular alınmaya başlandı. 18/05/2018 tarihinde 23:59'da son bulacak. 

Diyetisyen, Şoför, Psikolog, Büro personeli, alımlarında 657 sayılı DMK'nın 4/B uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edilecek. Adaylar KPSS'den B grubu puan sıralaması ile yerleşecek. 

Diyetisyen: Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmaları ve KPSSP3 puan türünden yerleşecek.
Psikolog: psikoloji lisans bölümlerinden mezun olmak ve P3 puan türünden yerleştirilecekler.

Büro Personeli: 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecek. KPSS P3 puan türü ile alım yapılacak.

Şoför alımı: lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. KPSS P94 puan türü ile yerleştirilecek. Adayların D sınıfı ehliyet sahibi olması istenilecek.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 08:27

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aykut cetin
Aykut cetin - 2 yıl Önce

Benim ehliyet d1 oluyormu