KPSS 2018/2 Tercihleri Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Memur Alımı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesine KPSS 2018/2 tercihleri ile gerçekleştirilecek memur alımının detayları haberimizde...

KPSS 2018/2 Tercihleri Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Memur Alımı

Kamuya memur alımlarında 2018 yılı için son günlere giriliyor. KPSS 2018/2 tercihleri sürerken, kamu kurumları 2018 yılındaki son memur alım ilanlarını yayımlıyorlar. Yayımlanan ilanların yanı sıra, bazı kurumların da KPSS 2018/2 dahilinde bazı kadrolara memur alımı yapıldığı yayımlanan kılavuzla birlikte görülebilmektedir. İlgi gören kurumlardan olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesine yapılacak memur alımları da bunlardan birisidir. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesine, önlisans ve lisans eğitim düzeyleri üzerinden memur alımları gerçekleştirilmektedir. Yürütülecek memur alımlarında, adayların taşıması gereken şartlar ve özel koşullar; nitelik kodları ya da kılavuzlarda yer alan koşullar bölümü aracılığıyla adaylara aktarılmaktadır. Tercih süresi boyunca 11-20 Aralık 218 tarihleri arasında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesine yapılan memur alımlarına tercih işlemleri alınabilmektedir. Kurum bünyesinde görev almak isteyen adaylar, ilgili şartları taşımaları halinde tercihlerinde Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünü gösterebilmektedirler.

TAPU KADASTRO MEMUR ALIMI

Önlisans ve lisans düzeylerinden olmak üzere gerçekleştirilecen tapu kadastro memur alımı, kpss tercihleri süresi boyunca adaylar tarafından tercih edilebilecektir. Bu kadroda önlisans eğitim düzeyinden 5, lisans eğitim düzeyinden 19 kişinin memur alımı gerçekleştirilecek olup; toplamda 24 kişinin kamuya memur olarak ataması sağlanacaktır. Memur alımları ve çok daha fazlasından haberdar olmak için sitemiz isinolsa.com mobil uygulamalarını indirmeyi unutmayınız. Böylelikle tüm memur alımları ve başvuru sonuçları ücretsiz olarak cep telefonunuza bildirimle gönderilecektir. Tercihler konusunda bilgi almak için Facebook grubumuza da katılabilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Facebook> Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 23:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Boran
Mustafa Boran - 2 yıl Önce

Bu ilanlara nasıl başvuru yapılacak kolay bir yolu yok mu

Murat
Murat - 2 yıl Önce

Malatya dan hiç memur alımları yok mu