Duyuru Yapıldı! 48 Bin Kişilik İlana Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak

İŞKUR üzernden yayımlanan ilan duyuruları güncellendi ve toplamda 48 bin kişilik personel alımına başvurular alınmaya başlandı...

Duyuru Yapıldı! 48 Bin Kişilik İlana Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak

İŞKUR üzerinden her gün düzenli olarak kamuya ve özel sektöre yönelik memur personel alım ilanları yayımlanıyor. Bu alım ilanlarının bazılarının başvuruları sürerken, bazılarının başvuru süresi de kısalıyor. Kamuya genel anlamda yapılan ilanlarda kısa başvuru süresi bulunurken, özel sektör işletmeleri tarafından yayımlanmış sürekli bir işçi ve personel alım sürecini görmek mümkün. Şuan itibariyle tam 48 bin kişilik personel alım ilanı yayımlanmış, başvurular beklenmektedir. Organize sanayi bölgelerinde görev alacak işçiler, büro memurları, acil tıp teknisyenleri, kaynakçılar, elektrikçiler, mühendisler, tasarımcılar, satış danışmanları, kasiyerler, hemşire ve doktor alımları gibi tüm meslekleri kapsayacak geniş bir ilan skalası, adayları bekliyor.

İŞKUR ilanlarına başvurular, başvuru koşulları

Binlerce farklı pozisyon bulunduğundan ve farklı işletmelere alım yapıldığından; meslekler aynı olsa dahi aranan şartlar farklılık göstermektedir.  Başvuru yapacak kişilerin, belirtilen kadrolara başvuru yapmadan önce bu detaya dikkat etmesini önermekteyiz. Örneğin A işletmesinde adaylardan büro memuru pozisyonu için ehliyet şartı aranmazken, B işletmesi için bu pozisyona başvuru yapacaklarda ehliyet şartı aranabilmektedir. Bu tamamen işletme tarafından belirlenen alım kuralları doğrultusunda oluşturulduğundan; İŞKUR tarafından bir müdahale söz konusu olamamaktadır. Yayımlanan tüm ilanların bu nedenden ötürü başvuru tarihlerine, başvuru koşullarına ve  diğer niteik şartlarına göz atılması, adayların menfaatine olacaktır. İŞKUR üzerinden yayımlanan 48 bin kişilik ilan ve diğer ilanları görüntülemek, şartları öğrenmek ve başvurunuzu yapmak için resmi web adresini ziyaret edebilirsiniz. Üye girişi yapıp, detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Tüm ilanlardan cep telefonunuza bildirim gelsin isterseniz isinolsa.com mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız. (Tıkla, ilanları gör)

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali çolak
Ali çolak - 2 yıl Önce

İşkur un tanımını yapıyorum..çözüm odaklılık yık..binlerce kişiyi sırada bekletip sözümona elimize çıktı kağıtları verilip dolaşmasını sağlıyor..ve var olan ve yayımlanan ilanlardan da bi haber olan bir kuruluş.alımlar başka ülke vatandaş benceı