4980 Çağrı Merkezi Personeli Alınıyor! İlanlara Başvurular Başladı

İŞKUR üzerinden yayımlanan 4980 kişilik çağrı merkezi müşteri temsilcisi personel pozisyonuna başvurular alınmaya başlamıştır. İlgili ilanlara yönelik başvuru koşulları haberimizde.

4980 Çağrı Merkezi Personeli Alınıyor! İlanlara Başvurular Başladı

Hizmetin, ürünün veya satışın bulunduğu hemen hemen her işletme için olmazsa olmaz departmanlardan birisi haline dönüşen çağrı merkezi için, görev alacak binlerce kişilik çağrı merkezi müşteri temsilcilerine ihtiyaç duyuluyor. Firmaların bazıları bu hizmeti, hizmet sağlayan operatör firmalarından alabildiği gibi, kendi bünyelerinde departman oluşturarak da sağlayabiliyorlar. Bu nedenle sektörde çok sayıda müşteri temsilcisine, çağrı merkezi operatörüne ihtiyaç duyuluyor. Hali hazırda yayımlanmış, bu meslek grubuna yönelik binlerce kişilik personel alımı söz konusudur. Yürütülmekte olan bu çağrı merkezi personeli alımları için başvurular İŞKUR üzerinden alınmaktadır.

Adaylarda aranan şartlar
 

Çağrı merkezi müşteri temsilcisi pozisyonuna başvuracak adaylarda aranan genel şartlar; T.C vatandaşı olmak (yurt içi çalışan işletmeler için) en az ilköğretim mezunu olmak, diksiyonu düzgün olmak ve iletişim becerileri gelişmiş olmak, mesai saatlerine özen gösterecek olmak, vardiyalı sistemde çalışabilecek (işletmeye göre farklılık gösterebilecek olup, sabah 9 akşam 18.00 şeklinde çalışılan işletmeler ağırlıktadır.), sağlık problemi bulunmayan, muhakeme yeteneği güçlü, ikna kabiliyeti yüksek olan, ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapabilecek ya da mevcut müşterilerin ilgili birimlere aktarılması (şikayet, talep, öneri kaydı alarak, gerekli aksiyonları alacak birimlere iletebilecek) işlemlerini yürütebilecek kişiler olunması, bilgisayar kullanmayı bilen, hedeflerin yakalanmasında etkin rol oynayabilecek ve kendini geliştirmeye açık, mesleki anlamda kariyer hedefleyen kişilerin olması istenmektedir. Kişilerin sertifika sahibi olması, deneyimli olması ya da çabuk öğrenen kişiler olması tercih sebebi olacaktır. Bu nedenle ilgili ilanlara başvuru yapmadan önce adayların detaylı olarak, ilan bağlantısındaki bilgileri okuması gerekmektedir.

İlanlara ulaşmak ve başvuru yapmak
 

Binlerce kişilik çağrı merkezi personeli alımı için adayların işkur sayfasını ziyaret edip çağrı merkezi müşteri temsilcisi yazması ve açılan ekranda doğru mesleği seçerek aratması yeterli olacaktır. İlanlara başvurular öncesinde profilinizdeki bilgilerin güncel olduğundan emin olmanız yararınıza olacaktır. Tüm çağrı merkezi personel alımları için mobil uygulamalarımızı aşağıdaki bağlantılardan indirmeyi unutmayınız.

İos> TIKLAYINIZ
Android> TIKLAYINIZ
Instagram’ da takip edin, çağrı merkezi personel alımları ve fazlasını sosyal medyada görün! (Tıkla, takip et)
 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Maliye bakanlığı ne zaman alım yapacak.