Zonguldak İl Özel İdaresi Memur Alımı İlanı 2023 ( Lisans KPSS )

Zonguldak İl Özel İdaresi memur alımı ilanı yayımlandı. KPSS Puanı ile farklı kadrolarda memur alımı ilan detayı ve başvuru bilgisi haberde.

Zonguldak İl Özel İdaresi Memur Alımı İlanı 2023 ( Lisans KPSS )

İl Özel İdaresi Memur Alımı ilanı yayımlandı. Az Önce 21 Haziran 2023 tarihi ile yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre İl Özel İdaresi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanuna tabi tutulmak üzere memur alımı gerçekleştirilecek.

Hangi Kadrolarda Memur Alımı Gerçekleştirilecek?

Zonguldak İl Özel İdaresi Genel İdare Hizmetleri sınıfında olmak üzere,

  • 1 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni,
  • 1 Muhasebeci,

olmak üzere 2 Memur Alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

İl Özel İdaresinin memur alımı ilanı için adaylardan genel olarak 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gereklidir.Bu kapsamda özel olarak ise;

KPSS Şartı Nedir?

2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lisans seviyesinde p3 puan türünden en az 75 puan almış olmak,

VHKİ Özel Başvuru Şartları:

En az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak ve Herhangi bir lisans programından mezun olmak.

Muhasebeci Özel Şartları:

Yükseköğretim kurumlarının Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi veya Maliye bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Zonguldak İl Özel İdaresi memur alımı başvuruları Ağustos ayı içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda başvurular sadece şahsen veya elektronik ortamda gerçekleştirilecektir.

Başvuru Tarihleri: 7 - 9 Ağustos 2023

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE