TÜBİTAK Ön Lisans Mezunu Memur Alımı İlanı Yayımladı! 02 Aralık

TÜBİTAK bünyesine memur personel alımı için ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre farklı pozisyonlarda alım yapılacak. işte detaylar.

TÜBİTAK Ön Lisans Mezunu Memur Alımı İlanı Yayımladı! 02 Aralık

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı ( TÜBİTAK ) bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolardan oluşan ilanı ile toplamda 10 kişi alacak. Söz konusu ilana sadece ön lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek olup adaylardan aranan nitelikler doğrultusunda başvuru alınacaktır.

KADRO DAĞILIMI NEDİR?

TÜBİTAK 10 kişilik boş kadrosu ile Ön Lisans mezunu ve Engelli adaylar arasından Kocaeli ilinde, 3 Memur, 1 Yönetici Asistanı ve 6 Diğer Teknisyen ve Teknikerler alımı yapacağını belirtti.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  • T.C. Vatandaşı olmak.
  • Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.
  • Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

ÖZEL ŞARTLAR NEDİR?

Memur: Bilgi Yönetimi, İşletme Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Halkla İlişkiler ve Tanıtımı bölümü mezunu olmak.

Yönetici Asistanı: Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümü mezunu olmak.

Diğer Teknisyen ve Teknikerler: Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Teknolojisi, Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Elektromekanik Taşıyıcılar, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Görsel İletişim, Grafik Tasarımı, Harita ve Kadastro, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Mekatronik, Metal İşleri, Metalürji veya Yapı Tesisat Teknolojisi bölümü mezunu olmak.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilan Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olup adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da İŞKUR'un web sayfası (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir. İlan 02 Aralık 2019 tarihinde yayımlanarak başvurular başlamış ve en geç 06 Aralık 2019 tarihine kadar yapılması gereklidir. 

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE