SPK 40 Meslek Personeli Alımı Şahsen Son Başvurular Ne Zaman?

Sermaye Piyasası Kurulu bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere geçtiğimiz günlerde ilan duyurmuştu. Peki şahsen başvurular ne zaman yapılacak?

SPK 40 Meslek Personeli Alımı Şahsen Son Başvurular Ne Zaman?

Sermaye Piyasası Kurulu 2021 yılı kapsamında bünyesindeki memur esikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda 40 memur alımı yapılacağını bildirmişti. Online başvurular sona erdi. Sırada ise şahsen yapılacak başvurular var. Peki şahsen başvurular ne zaman yapılacak? Adaylardan istenen belgeler nelerdir?

Bildiğiniz üzere Sermaye Piyasası Kurulu İstanbul Temsilciliğinde görevlendirmek üzere 30 Uzman yardımcısı ve 10 Hukuk Uzmanu alımı ilanı yayımlamıştı. Bu kapsamda adaylara Meslek Personel yardımcılğı giriş sınavı yapılacak.

ONLİNE BAŞVURULAR SONA ERDİ!

Sermaye Piyasası Kurulu 40 memur alımı başvuruları 27 Nisan 202 tarihinde başlaıştı ve 11 Mayıs 2021 tarihinde sona erdi. Online olarak gerçekleştirilen başvuruarda ise sırada şahsen yapılacak başvurular var.

ŞAHSEN BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Sermaye Piyasası Kurulu yayımladığı ilanda da belirttiği gibi online başvurulardan sonra adaylar istenen belgeler ile şahsen başvuruda bulunacak. Bu kapsamda en geç ç 18.05.2021 tarihi saat 16:00'a kadar elden veya posta yoluyla Kurulun Ankara merkez adresine gönderilmesi gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dâhil 18.05.2021 tarihi saat 16:00'dan sonra Kurul kayıtlarına giren başvurular dikkate alınmayacaktır.

Adaylar şahsen başvuru esnasında istenen belgeler kapsamında çevriöiçi doldurulan Başvuru formu doldurulmasını müteakip sistem üzerinden çıktısının alınarak öğrenim belgesinin fotokopisi ile birlikte şahsen başvuru yapacaklar.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ:

Kurula yapılan başvurular, Sınav Komisyonunca değerlendirildikten sonra yarışma sınavına katılabileceklerin isimleri ile sınav başlama saati, Kurulun www.spk.gov.tr internet adresi üzerinden ilan edilir. Bu ilan tebligat hükmündedir. Yarışma sınavına kabul edilecek adaylara Kurul yazılı, e-posta veya telefonla ayrıca bildirim yapmakla mükellef değildir. Adaylar, "Sınava Giriş Belgeleri"ni Kurulca duyurulacak tarihler arasında Kurulumuz resmi internet sayfasından alabilirler.

BAŞVURU SONUÇLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2021, 08:55
YORUM EKLE