Maliye Bakanlığı 400 Memur Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı!

Hazine ve Maliye Bakanlığı 400 Memur alımı hakkında duyuru yayımladı. MHUY sınavı Hakkında Duyuru ÖSYM'den geldi.

Maliye Bakanlığı 400 Memur Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı!

Hazine ve Maliye Bakanlığı memur alımı hakkında duyuru yayımlandı. Az önce gelen duyuru ile Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı alımı için özel yarışma sınavı tercihlerinin alınması hakkında duyuru yayımlandı. 2022 MHUY alımı için Özel Yarımşama Sınavı puanları açıklanmış olup adaylar sonuçlarına ulaşabilecekler. Ayrıca tercihler 14 - 21 Haziran 2023 tarihleri arasında alınacaktır.

ÖSYM MHUY Duyurusu:

2022-MHUY: Özel Yarışma Sınavı Puanlarının Açıklanması ve Tercihlerin Alınması

2022 Hazine ve Maliye Bakanlığı Mali Hizmetler Uzman Yardımcılığı Özel Yarışma Sınavı (2022-MHUY) sonuçlarına göre tercih yapmaya hak kazanan adayların, yazılı sınav puanları ile sözlü sınav puanlarının aritmetik ortalaması hesaplanarak oluşturulan Özel Yarışma Sınavı Puanları, 12 Haziran 2023 tarihinde saat 15.30'dan itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr  adresinden açıklanacaktır.

Adaylar, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından bildirilen yerleştirme yapılacak kurum/kadro/pozisyonlara ilişkin tercihlerini, 14-21 Haziran 2023 tarihleri arasında ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle yapabilecektir. Bunun dışında bir tercih bildirimi geçerli olmayacaktır.

Adaylara ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

2022-MHUY Özel Yarışma Sınavı Puanı Sonuç Açıklama

2022-MHUY Tercih Yapılabilecek Kurumlar Tablosu

YORUM EKLE
YORUMLAR
Durmus
Durmus - 4 ay Önce

Śöfor alpini varmi

Vatandaş..
Vatandaş.. - 4 ay Önce

Ortaöğretim memur alımı yeteri kadar yapılsın hani eyt çıktı emekli olanların yerine hicmi kimse gelmiyor alımlar çok az ne kadar daha bekliyecegiz