Maliye Bakanlığı 300 Memur Alımı Başvuruları Bugün Son!

Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurumu bünyesine alım yapmakta olduğu 300 kişilik memur alımı başvuruları sona eriyor. Başvurular bugün son!

Maliye Bakanlığı 300 Memur Alımı Başvuruları Bugün Son!
Maliye Bakanlığı yapmış olduğu duyurusunda memur alımı yapcağını duyurmuştur. Alım başvuruları 24 Nisan 2017 tarihine başlamış olup adaylar başvurularını en geç bugün ( 08 Mayıs 2017 ) yapılması lağzım. Başvuru yapacak olan adaylar başvuru şartlarını taşımaları zorunluluğu ile başvurularını, Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının resmi internet sitesindeki sınav başvuru formunu doldurarak başvuru yapılacaktır. Adaylar başvuru şartlarına ve ilanın tam metnine haberimizin devamından ulaşabilirler. 

KSS ŞARTI ARANIYOR ;

2015 veya 2016 yılıllarında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP40, KPSSP54 ve KPSSP57 puan türlerinden en az 80 puan almış olmak şartları aranmaktadır.  Adaylar bu KPSS puan türlerinden aldığı puanlara göre puan sıralamasına göre ilk 1500 kişi arasına girmeleri gerekmektedir. 

Adaylara KPSS puan durumuna göre kadro sayısının 5 katı kadar aday Sınava tabii tutulacaktır. Maliye Bakanlığı alım yapacağı kadrolar için adaylara sınav uygulayacak olup, sınav sözlü ve yazılı şeklinde iki aşamadan şeklinde Giriş Sınavı yapılacaktır. Giriş Sınavının yazılı bölümü, 03 Haziran 2017 ile 04 Haziran 2017 tarihleri arasında öğlenden önce ve öğlenden sonra toplamda dört oturumda gerçekleştirilecektir. Başvuru şartlarını taşıyan ve Giriş sınavının yazılı bölümüne girmeye hak kazananların listesi, yeri ve saati, E- Devlet Portalı, Maliye Bakanlığı ve Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı resmi internet sayfalarında yazılı sınavdan en az 10 gün önce ilan edilecektir. Adaylara ayrıca tebligat gönderilmeyecek. 

İlanın detayları için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2017, 00:04
YORUM EKLE