İş Bankası Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

İş Bankası bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek amaçlı memur alımı yapacak. Duyurusu geçtiğimiz günlerde yapılmıştı ve başvurularda artık son günlere gelindi. Alım şartları ve diğer bilgiler şöyledir.

İş Bankası Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

İş Bankası geçtiğimiz günlerde memur alım ilanı yayımlamıştı. Yayımlanan ilana göre İş Bankası bünyesinde bulunan memur eksikliğini gidermek amaçlı İstanbul Şube ve Genel Müdürlüğüne memur alacak. Adayların bu pozisyona başvuru yapabilmeleri için İş Bankası tarafından yapılacak Sınava katılarak başarılı olmaları gerekmektedir. Başvurusunu yapan adaylar 19 Mart 2018 tarihi ve izleyen günlerde Memur Alım sınavını düzenleyecektir. Başvurular geçtiğimiz haftalarda başlamış olup artık sona eriyor.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

İş Bankası geçtiğimiz günlerde yayımlamş olduğu ilana göre İstanbul ili için memur alacağını belirtmişti ve alım başvuruları başlamıştı. Ancak artık başvurularda son günlere gelindi ve adaylar en geç 11 Mart 2018 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular sadece İş Bankası İnternet sayfası üzerinmden cv.isbank.com.tr adresindeki İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İş Bankası memur alım ilanına başvuru yapacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İstanbul il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarındaki bölümlerinden mezun olmuş olmak, Sağlık durumu açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhagi bir sağlık problemi bulunmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluş üzerinde mecburi hizmet şartı olmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Daha önce banka tarafından yapılan Operasyo Destek Personeli Memur, Operasyon elemanı ve Çağrı merkezi sınavlarından mülakat aşamasında elenmemiş olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ve Sınav tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak şartları aranacaktır.

Sınav ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen adaylar sizler için aşağıda paylaştığımız bağlantı yardımı ile ilana ulaşabilirsiniz.

https://goo.gl/xNPNDT

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 09:41
YORUM EKLE