Belediye 23 Bin TL Maaş İle Düz Memur ve Tahsildar Alımı Başvurusu Başlıyor!

Belediye memur alımı başvurusu başlıyor. En az 23 bin TL maaş ile farklı kadrolarda KPSS İle Memur alımı yapılacak. İstenen Belgeler nelerdir?

Belediye 23 Bin TL Maaş İle Düz Memur ve Tahsildar Alımı Başvurusu Başlıyor!

Belediye memur alımı için geçtiğimiz günlerde duyuru yayımlamıştı. Söz konusu duyuru ile Çadırkaya Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 3 Memur alımı yapacak. Alımlar Düz Memuru Alımı ve Tahsildar Alımı kadrolarında gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Belediye için başvuru süreci başlıyor. Peki Kontenjan dağılımı nedir? Kimler başvuru yapabilecek? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Memur Alımı Başvurusu Başlıyor!

Belediye memur alım ilanını 6 temmuz 2023 tarihi ile duyurmuştu. Başvuru sürecini bekleyen adaylar için süreç 24 Temmuz 2023 tarihi ile başlayacak. Buna göre adaylara başvuru için 4 günlük süre verilecek olup en geç 28 temmuz 2023 tarihine kadar yapılacak başvurular kabul edilecektir. 

Başvurular sadece şahsen Yeni Mah. Zübeyde Hanım Cad.No:39 Çadırkaya Belediye Başkanlığı  Çadırkaya Beldesi Tercan /ERZİNCAN adresinden yapılacak.

Başvuru Alınacak Kontenjanlar Hangileridir?

Çadırkaya Belediyesi Memur alımları en az Ön Lisans mezunu adaylar içerisinden yapılacak. 8. ve 9. dereceli kadrolarda istihdam edilmek üzere; Ön Lisans mezunu 1 Tahsildar, Lisans mezunu 2 Düz memur alımı gerçekleştirecek.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Memur alım ilanı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu yönde özel olarak ise, 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından  Ön Lisans için P93 puan türünden en az 75 ve Lisans için KPSSp3 puan türünden en az 80 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Tahsildar Alımı Şartları:

  • Ön lisans düzeyinde eğitim veren programların birinden mezun olmak.
  • En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Düz Memur Alımı Şartları:

  • 1 Kişi, Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Kamu Yönetimi, İşletme veya İktisat bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak.
  • 1 Kişi, Lisans düzeyinde eğitim veren programların birinden mezun olmak.
  • En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

2 adet biyometrik fotoğraf (1adedi forma yapıştırılacak),

Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

Hangi kadroya başvuracağına dair dilekçe (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.

23 Bin TL Maaş verilecek!

Bildğiniz gibi son zamanlarda Memur maaşlarına zam yapıldı. Güncel memur maaşlarına göre adaylara en az 23 bin TL maaş verilecek. net maaşlar Belediye tarafından belirlenecektir.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimi/cadirkaya-belediyesi-memur-alimi-ilani-2023-yayimlandi-duzeltme-h44618.html

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sınav amelesi
Sınav amelesi - 5 ay Önce

Yahu arkaş
önlisans için p93 75
Lisans için p3 80
p3 den 65 almak neredeyse p93 80 e eşdeğer ozaman neden lisans okuduk

Ahmet F Aksar
Ahmet F Aksar - 5 ay Önce

Aksaray da engelli alimi yapılsın lütfen çalışmak istiyorum duyun artık beni