Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Engelli, Hükümlü ve TMY İşçi Personel Alımı Sonuçları Açıklanıyor

Milli Eğitim Bakanlığı kendi bünyesinde çalıştırmak üzere yapacağı iş alımı kuralarını bugün çekiyor. Yapılacak kura seçimiyle birlikte işçi alımına başlayacak olan MEB detaylar kendi resmi sitesinden duyurdu.

Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Engelli, Hükümlü ve TMY İşçi Personel Alımı Sonuçları Açıklanıyor

Milli Eğiitm Bakanlığı engelli, hükümlü/TMY kapsamı içerisinde işçi alımı yapacağını geçtiğimiz günlerde açıklama ile duyurmuştu. Yapmış olduğu açıklamanın ardından kura tarihini ileri günlere sarkıtan MEB işçi personel alımı sonuçları 3 Ekim 2018 (bugün) itibariyle belli oluyor.  Yapılan açıklamaya göre Milil Eğitim Bakanlığı bünyesine 1535 Engelli, Hükümlü ve TMY kapsamı içerisinde alınacak işçi alımı kurası bugün itibariyle saat 14.00 ile 16.00 saatleri arası yapılacağı açıklandı. İşin Ola ekibi olarak gelişmeleri takip etmek de olup sonuçlar belli olur olmaz, haber sitemizden sizlere aktaracağız.

KURA ÇEKİMİ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDA 

MEB tarafından kendi bünyesine çalıştırmak üzere yapılan işçi alımı bugün itibariyle sonuca kavuşacak. Engelli, hükümlü ve TMY kapsamı içerisinde olacak olan kura çekimi Milli Eğiitm Bakanlığı Şura Salonu içerisinde gerçekleşeceği açıklandı. Katılımı izlemek isteyen adayların salona davet edildiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 11:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Isimsiz
Isimsiz - 2 yıl Önce

Biz teknik ogretmenlerde atama istiyoruz

Ayşe
Ayşe - 2 yıl Önce

Neden sonuca ulaşamiyoruz