İŞKUR Personel Alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. 17 Ocak 2022 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Konya Selçuklu Kent Hizmetleri AŞ bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 122 kişilik kadro ile personel alımı yapacak. 7 farklı kadroda personel alımı yapılacak olup alımlar normal ve mevsimlik işçi alımı statüsüde yapılacak. En az ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.

Alım Yapılacak Kadrolar Belli Oldu!

  • 2 Asfalt Plenti Operatörü,
  • 12 Beko Loder ( Kazıcı Yükleyici ) Operatörü,
  • 3 Silindir Operatörü,
  • 5 Yükleyici ( Loder ) Operatörü,
  • 25 Ağıt Vasıta Şoförü ( Mevsimlik ),
  • 60 Ağır Vasıta Şoförü,
  • 15 Ağır Vasıta Tır Şoförü,

Başvuruda Bulacak Adaylardan Aranan Genel Nitelikler Nedir?

Konya Kent Hizmetleri alımını yapacağı 122 adaydan genel olarak, Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, En az ilkokul mezunu olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak şartları aranacak.

Özel olarak ise adaylardan,

Asfalt Plenti Operatörü Alımı Şartları:

Beko Loder ( Kazıcı Yükleyici ) Operatörü Alımı Şartları:

Silindir Operatörü Alımı Şartları:

Yükleyici ( Loder ) Operatörü Alımı Şartları:

 Ağıt Vasıta Şoförü ( Mevsimlik ) Alımı Şartları:

Ağır Vasıta Şoförü Alımı Şartları:

Ağır Vasıta Tır Şoförü Alımı Şartları:

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Konya Selçuklu Kent Hizmetleri personel alımı için başvurular ilanın yayım tarihi olan 17 Ocak 2022 tarihi ile başvurular başlamış olup en geç 19 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular sadece başvuru tarihleri içerisinde saat 8.30 ile 16.30 arasında gerçekleştirilecektir. Başvuru için adaylar yukarıdaki belgeleri temin etmeleri ve başvurularını şahsen gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN DETAYLARI

Editör: TE Bilisim