Kocaeli Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi gaztede 20 kasım 2023 tarihi ile yayımlanmış olan sözleşmeli personel alımı ilanına göre Kocaeli Üniversitesi 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında 4/B sözleşmeli olarak 55 Personel alımı yapılacak. İşin Olsa ekibi olarak sizlere Üniversite sözleşmeli personel alımı hakkında detayları aktarcağız.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 3 Destek Personeli, 2 Teknisyen, 

Ön Lisans Mezunu: 3 Sağlık Tekniker, 3 Büro Personeli, 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 Tekniker

Lisans Mezunu: 38 Hemşire, 

Başvurular Başladı!

Adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece İstenen Belgelerle yapılacak. Başvurular sadece online olarak yaplacak.

Başvuru Tarihleri: 20 Kasım - 5 Aralık 2023

Başvuru Adresi: https://basvuru4b.kocaeli.edu.tr

Onlin Başvuru Evrakları:

1- 1 adet fotoğraf 2- Başvuru formu

3- 2022 KPSS sonuç belgesi (KPSS Puanı virgülden sonrası da dâhil tam olarak yazılmalıdır. Örn:70,98765) İlgili puan türlerinden en az (60,00000) puan almış olmaları gerekmektedir.

4- Nüfus cüzdan fotokopisi, kimlik kartı veya e-Devletten alınan barkodlu nüfus kayıt örneği.

5- Diplomanın önlü arkalı fotokopisi veya e-Devletten alınan karekodlu mezuniyet belgesi.

6- Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge.(e-Devletten son bir ay içinde alınan karekodlu belgeler kabul edilir)

7- Adli sicil kaydı örneği (e-Devletten son bir ay içinde alınan karekodlu belgeler kabul edilir, kurum türünün “RESMİ” belgenin neden verileceği “DEVLET MEMURİYETİ” seçilerek alınması gerekmektedir.) (e-Devletten son bir ay içinde alınan karekodlu belgeler kabul edilir)

8- Başvurulan unvanda özel güvenlik kimlik kartı veya çalışma belgesi istenmiş ise fotokopisi.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gereklidir.

Mülakatsız personel Alımı Yapılacak!

Başvuru Değerlendirmesi KPSS Puanına göre yapılacak. En yüksek puandan en düşük kpss puanına göre yerleştirme yapılacak olup Herhangi bir Mülakat yapılmayacaktır.

İLANIN TAM METNİ BURADA