Ziraat Katılım Bankası Yeni Şubeler Açacak

Bu yıl açtığı şubeleri ile çok sayıda kişiyi istihdam eden Ziraat Katılım Bankası bu yılın sonuna kadar şube sayısını 25’e çıkarmayı planlıyor. Ziraat katılım Bankası’nın 2023 yılında şube sayısı hedefi ise 500 olarak açıklandı. İşte ayrıntılar…

Ziraat Katılım Bankası Yeni Şubeler Açacak

Ziraat Katılım Bankası Yeni Şubeler Açacak

Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Osman Arslan konu ile ilgili bir açıklama yaparak yıl sonuna kadar şube sayısını 25’e çıkarmayı hedeflediklerini söyledi. Ziraat Katılım'ın devlet eliyle kurulan ilk katılım bankası olduğuna dikkat çeken Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Osman Arslan, Halkbank ve Vakıfbank aracılığı ile iki katılım bankasının daha açılacağını belirtti.

1 aydır Ziraat Katılım Bankası’nın faaliyet gösterdiğini belirten Arslan, Türkiye genelinde şu anda 4 şube ile hizmet verdiklerini ancak yıl sonuna kadar şube sayılarını 25’e yükselteceklerini söyledi. Arslan, 2018 yılında ise 170 şubeye ulaşmak istediklerini belirterek, 2023'de ise 500 şubeye ulaşmayı amaçladıklarını ifade etti. Arslan, Ziraat katılım Bankası’nın Türkiye'nin her yerinde kolay ulaşılır bir banka olmak için çalıştığını dile getirerek, "Türkiye'nin her yerine yayılmak ve katılım bankacılığı pastasının büyümesini sağlamak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE