Türk Şeker 1500 Daimi İşçi Alımı Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Türk Şeker Fabrikası 1500 daimi işçi alımında mülakatlar tamamlandı. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak? Sonuçların açıklanma tarihi belli oldu mu?

Türk Şeker 1500 Daimi İşçi Alımı Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Ülkemizin önde gelen kamu kurumları arasında yer almakta olan Türk Şeker fabrikaları bilindiği üzere aralıklarla ihtiyaçları dahilinde daimi ya da geçici süreli işçi alımları gerçekleştirmekte olup alım ilanlarına lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilmektedir. 2020 yılında yayımlanan 1500 kişilik daimi işçi alımına adaylar müracaatlarını gerçekleştirdi ve mülakatlar tamamlandı. Şimdi çok sayıda aday sonuçların açıklanmasını bekliyor. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak? Corona virüsü sebebi ile işçilerin işe yerleştirilmesi süresi uzar mı?

Corona Virüsü Süreci Uzatır Mı?

Ülkemizde bilindiği üzere toplu olarak bir araya gelmelerin yapılması talep edilmemektedir. Bu gibi durumlara kamu kurumları hassasiyet ile dikkat ettiğinden dolayı Türk Şeker Fabrikasının 1500 kişilik personel alımı sürecinde mülakat süreçleri açıklansa bile işçilerin fabrikaya çağrılması, evrakların teslim edilmesi tarihleri daha ileriki bir tarihlere ertelenebilir.

İK Açıklama Yapmadı

Türk Şeker Fabrikasının 1500 kişilik personel alımı sonuçlarını açıklanması insan kaynakları aracılığı ile gerçekleştirielcek olup İK tarafından henüz bir duyuru yapılmadı. çok sayıda mülakata giren aday sonuçlarını beklemekte olup süreçler hızlı olduğundan dolayı Mart ayı içerisinde mülakat sonuçlarının açıklanması beklenmektedir. Fakat virüsün ülkemizde çoğalmasının önüne geçilmesi sebebi ile sürecin ve evrakların teslim tarihi daha ileri bir tarihe ertelenebilir. İK tarafından resmi bir duyuru yapıldığında sizleri bilgilendireceğiz.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2020, 11:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayse
Ayse - 1 yıl Önce

Sonicta ogretmen atamasi oldu belge teslim tarihi verirler. Bu mulakatin da acilen aciklanip belge teslim tarihi ertelenebilir

Celal kadak
Celal kadak - 1 yıl Önce

Açıklanıp ileri tarih evrak teslim olabilir.
Surunceme olmamalı, insanlar en azından vakit kaybetmeden başının çagrısına bakar.

Burak balgl
Burak balgl - 1 yıl Önce

Virüs ile ne ilgisi var. Sonuçları açıklayın evrakları daha geç zamanda talep edin. İnsanları daha fazla merakta bırakmak haksızlık

Mesut
Mesut - 1 yıl Önce

Yarın 5 ye açıklanacak diye biliyorum

SEYİTHAN
SEYİTHAN - 1 yıl Önce

Usta adlı beyefendi ,idari mahkemenin yürütmenin durdulması vermesi herhangi bir konu için araştırma ve inceleme aşamasında magduriyet olmaması için genellikle verilen karardır, yani bir kurumun alım faliyetini durduramaz yanlış biliyorsunuz burdada kesin hüküm vererek türkşeker acıklamıyor demeniz cok tuaf, kurumlara binlerce dava acılıyor kişiler tarafından her polis alımlarında saglıktan elenenler var emniyet genel müdürlügüne dava acanlar var yürütme durdurma verir mahkeme o kişi geçiçi kayıt yapar okula esasdan karar verilene kadar yani ama türkşekere dava acıldı diye alım faliyetini durduracagını sanmam

Seyithan
Seyithan - 1 yıl Önce

Yorumlar gözikmiyormu

Usta
Usta - 1 yıl Önce

Mahkeme sonucunu bekliyorlar alimlarda yapilan yanlis uygulama süreci uzattı bunu aciklama cesaretleri olmadığı icin sessiz kalmayi tercih ediyorlar uygulamaları 5544 sayılı mesleki yeterlilik kanununa aykırı.

Mustafa DOĞRU
Mustafa DOĞRU @Usta - 1 yıl Önce

Nereden biliyorsunuz kurumda mı çalışıyorsunuz. Yapılan yanlış uygulama nedir.

bydogru
bydogru @Usta - 1 yıl Önce

Boyle bişey olduğunu siz nereden biliyorsunuz kurumda mı çalışıyorsunuz? Yapılan yanlış uygulama nedir.

OZAN
OZAN - 1 yıl Önce

Arkadaşlar bu konuyla ilgili herkez Cimere mağduriyetini yazsın. En azından bir açıklama yapılmalı.