Türk Şeker 1500 Daimi İşçi Alımı Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Türk Şeker Fabrikası 1500 daimi işçi alımında mülakatlar tamamlandı. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak? Sonuçların açıklanma tarihi belli oldu mu?

Türk Şeker 1500 Daimi İşçi Alımı Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Ülkemizin önde gelen kamu kurumları arasında yer almakta olan Türk Şeker fabrikaları bilindiği üzere aralıklarla ihtiyaçları dahilinde daimi ya da geçici süreli işçi alımları gerçekleştirmekte olup alım ilanlarına lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilmektedir. 2020 yılında yayımlanan 1500 kişilik daimi işçi alımına adaylar müracaatlarını gerçekleştirdi ve mülakatlar tamamlandı. Şimdi çok sayıda aday sonuçların açıklanmasını bekliyor. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak? Corona virüsü sebebi ile işçilerin işe yerleştirilmesi süresi uzar mı?

Corona Virüsü Süreci Uzatır Mı?

Ülkemizde bilindiği üzere toplu olarak bir araya gelmelerin yapılması talep edilmemektedir. Bu gibi durumlara kamu kurumları hassasiyet ile dikkat ettiğinden dolayı Türk Şeker Fabrikasının 1500 kişilik personel alımı sürecinde mülakat süreçleri açıklansa bile işçilerin fabrikaya çağrılması, evrakların teslim edilmesi tarihleri daha ileriki bir tarihlere ertelenebilir.

İK Açıklama Yapmadı

Türk Şeker Fabrikasının 1500 kişilik personel alımı sonuçlarını açıklanması insan kaynakları aracılığı ile gerçekleştirielcek olup İK tarafından henüz bir duyuru yapılmadı. çok sayıda mülakata giren aday sonuçlarını beklemekte olup süreçler hızlı olduğundan dolayı Mart ayı içerisinde mülakat sonuçlarının açıklanması beklenmektedir. Fakat virüsün ülkemizde çoğalmasının önüne geçilmesi sebebi ile sürecin ve evrakların teslim tarihi daha ileri bir tarihe ertelenebilir. İK tarafından resmi bir duyuru yapıldığında sizleri bilgilendireceğiz.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2020, 11:27

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayse
Ayse - 2 hafta Önce

Sonicta ogretmen atamasi oldu belge teslim tarihi verirler. Bu mulakatin da acilen aciklanip belge teslim tarihi ertelenebilir

Celal kadak
Celal kadak - 2 hafta Önce

Açıklanıp ileri tarih evrak teslim olabilir.
Surunceme olmamalı, insanlar en azından vakit kaybetmeden başının çagrısına bakar.

Burak balgl
Burak balgl - 2 hafta Önce

Virüs ile ne ilgisi var. Sonuçları açıklayın evrakları daha geç zamanda talep edin. İnsanları daha fazla merakta bırakmak haksızlık

Mesut
Mesut - 1 hafta Önce

Yarın 5 ye açıklanacak diye biliyorum

Seyithan
Seyithan - 16 saat Önce

Yorumlar gözikmiyormu

Usta
Usta - 2 hafta Önce

Mahkeme sonucunu bekliyorlar alimlarda yapilan yanlis uygulama süreci uzattı bunu aciklama cesaretleri olmadığı icin sessiz kalmayi tercih ediyorlar uygulamaları 5544 sayılı mesleki yeterlilik kanununa aykırı.

Mustafa DOĞRU
Mustafa DOĞRU @Usta - 2 hafta Önce

Nereden biliyorsunuz kurumda mı çalışıyorsunuz. Yapılan yanlış uygulama nedir.

bydogru
bydogru @Usta - 2 hafta Önce

Boyle bişey olduğunu siz nereden biliyorsunuz kurumda mı çalışıyorsunuz? Yapılan yanlış uygulama nedir.

OZAN
OZAN - 2 hafta Önce

Arkadaşlar bu konuyla ilgili herkez Cimere mağduriyetini yazsın. En azından bir açıklama yapılmalı.

Ahmet mülakat
Ahmet mülakat - 7 gün Önce

Mülakata girdik çıktık belli olsun artık oldu olmadı bilelim ben umudumu yitirdim başka işe girdim...