Taşerona Kadro Başvuru Sonuçları Açıklanıyor! Sonucu Açıklanan Tüm Kurumlar Listesi

Taşerona kadro başvuru sonuçları açıklanıyor. Buna göre kurumlar duyuruları ile taşeron sonuçlarını duyuruyoru. Taşeron başvuru sonucu açıklanan tüm kurumlar listesini sizler için paylaşıyoruz.

Taşerona Kadro Başvuru Sonuçları Açıklanıyor! Sonucu Açıklanan Tüm Kurumlar Listesi

Türkiye'nin farklı bölgelerinde ve farklı kurumlarında istihdam eden bir milyon civarı taşeron işçi için hükümet çalışmalarını tamamladı ve işçilere kadro verileceğini duyurdu. Buna göre taşeron başvuruları 11 Ocak 2018 tarihine kadar ilgili kamu kurumlarınca gerçekleştirildi.

Adaylar şimdi taşerona kadro başvuru sonuçlarına gözlerini çevirdi. Şu ana kadar çok sayıda kurum taşeron sonuçlarını açıkladı. Peki hangi kurumlar taşerona kadro başvuru sonuçlarını açıkladı? İşin Olsa ekibi olarak taşeron başvuru sonuçlarını araştıran tüm adaylarımız için sonucu açıklanan tüm kurumların listesini veriyoruz.

TAŞERON SONUCU AÇIKLANAN KURUMLAR LİSTESİ

Yurt geneli çok sayıda kurum taşeron sonuçlarını açıkladı. Şu ana kadar Giresun Üniversitesi, Yozgat ve Diyarbakır KYK, Gümüşhane İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Eyüp Devlet Hastanesi Müdürlüğü, İstanbul İl Nüfus ve Vatandaşlığı, Muş - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Ankara - Su ve Kanalizasyon İdaresi ASKİ, Sakarya Üniversitesi, Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Bazı İllerin Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlükleri, Sakarya Üniversitesi, Muğla - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü, Amasya - Taşova Belediye Başkanlığı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Ankara - Sosyal Güvenlik Kurumu, Hakkari - Hakkari Belediyesi, Ankara - Batı Adliyesi, Nevşehir - Hacıbektaş Veli Üniversitesi, Gümüşhane - İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Gaziantep - Polis Meslek Eğitim Merkezi, Kocaeli, Muş, Bilecik ve Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, İzmir - İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Konya- Orman Bölge Müdürlüğü, Denizli - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kars - Aile İl Müdürlüğü kurumları taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı.

Buna göre kamu kurumları taşerona kadro sonuçlarını açıklamaya devam ediyor. İşin Olsa ekibi olarak taşeron sonuçlarını açıklayacak tüm kurumları dikkatli bir şekilde takip ediyoruz. Sitemizi takip ederek taşeron başvuru sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

AÇIKLANAN TAŞERON KURUMLARINI YORUM ATINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kumpas
Kumpas - 5 yıl Önce

5 yıl şartı diyen vatandaş 4 yıllık çalışanın günahı ne

HAKAN
HAKAN - 5 yıl Önce

Eyüp Devlet Hastanesi Müdürlüğü, ÇALIŞAN TAŞERON HANGİLERİ LİSTEDE VAR YAZMANIZI ARZ EDERİM

TAŞERON
TAŞERON - 5 yıl Önce

TAŞERONU SINAV STRESİNE SOKTUNUZ

satılmış yurtveren
satılmış yurtveren - 5 yıl Önce

ankara üniversitesi

taşeron
taşeron - 5 yıl Önce

kadroya geçişte 5 yıl şartı konulsun

Mağdur
Mağdur - 5 yıl Önce

Gercekten cok acı çoğu ihtiyaç sahibi mağdur oldu yazık günah bunun vebalini kim cekecek soruyorum evine ekmek götüremeyecek halde birakildi yazıktır gunahtir ilk söz 1 kasim 2015 ti insanlarin hayalleri umutları bitti

İsimsiz
İsimsiz - 5 yıl Önce

SİVAS AÇIKLANMADI

AHMET GÜNDÜZ
AHMET GÜNDÜZ - 5 yıl Önce

AMASYA TAŞOVA BELEDİYESİ'Nİ SİZE KİM GÖNDERDİ??