Sağlık Bakanlığı 18 Bin Memur Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak?

Gazeteci Murat Polat sosyal medyadan yaptığı duyurusu ile Sağlık Bakanlığının 18 bin memur alımı yapacağını belirtmişti. Peki alımlar ne zaman yapılacak, detaylar nedir?

Sağlık Bakanlığı 18 Bin Memur Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak?

Her sene kamuya ciddi atamalar gerçekleştirmekte olan Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz haftalarda KPSS 2018/4 ataması ile 9 bin kişilik memur alımını tamamladı. Bu sene ciddi atama yapması beklenmekte olan Sağlık Bakanlığının yeni bir atama yapması beklenirken geçtiğimiz günlerde ortaya flaş bir iddia tıldı.

Buna göre Gazeteci Murat Polat resmi sosyal medya hesabı aracılığı ile yaptığı resimli paylaşımda Sağlık Bakanlığının 18 bin kişilik memur alımı yapacağını müjdeledi. Peki alımlar gerçekten yapılacak mı, Sağlık Bakanlığı 18 bin memur alımı hangi tarihte yapılacak?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Sağlık Bakanlığının yakın zaman içerisinde atama yapması bekleniyor. Gazeteci Murat Polat'ın iddiası gibi 18 bin kişilik memur alımı yapılacak mı net olarak resmi bir yazı olmadığı için bilinmiyor fakat alımların en kısa süre içerisinde yapılması ön görülmektedir. Gazeteci Murat Polat'a göre Sağlık Bakanlığının Haziran ayı içerisinde 18 bin kişilik memur alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Yani önümüzdeki ay Sağlık Bakanlığının yeni bir ilan yayımlaması ve kamuya toplam 18 bin kişilik atama yapması bekleniyor ancak resmi bir duyuru olmadığı için konuya şimdilik kesin diyemiyoruz. Sağlık Bakanlığı bu sene ciddi atamalar gerçekleştirecek ve atama ilanları kamuoyuna duyurulduğunda www.isinolsa.com ekibi olarak sizlere bilgi vereceğiz. Sitemizi ve sosyal medya hesabımızı takip ederek gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı İndirin

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selin
Selin - 2 yıl Önce

2018 kpss ye boşunamı hazırlanıyoruz 3 ay sonra neden yapılmıyor daha yeni atama yapıldı

Hemşire
Hemşire - 2 yıl Önce

Hastaneler kan ağlıyor açığa alınma atama vs oluyor ama yerine kimse gelmiyor tüm sağlık çalışanları fazla mesai ile çalışıyor doğrudürüst ailelerini bile görmeden günaşırı 24 saat nöbetlerle listeler dönüyor üstelik torpili olanların geçici görev alıyor ve kadrosu hastanede gözüktüğü için personel sayısı tam diye bakanlıkta atama yapamıyor .Sağlık bakanlığının tez vakitte atama yapmasın bekliyoruz tüm sağlık çalışanları olarak

Ortaöğretim hemşire
Ortaöğretim hemşire - 2 yıl Önce

86 puanla atanamıyoruz haziran alımında en az 2000 alım istiyoruz ortaöğretim hemşire atanamıyor

Ortaöğretim hemşire
Ortaöğretim hemşire - 2 yıl Önce

Haziran atamalarında yüksek alım bekliyoruz.Orta öğretim hemşireler mağdur.

Sümeyye
Sümeyye - 2 yıl Önce

KPSS ye boşuna mı hazırlanıyoruz yeni atama yapıldı

iyisi
iyisi @Sümeyye - 2 yıl Önce

2016 Kpss boşamı gitsin. 2018 yILI SONUNA KADAR GEÇERLİ YENİ KPSS 2019 VE 2020 DE GEÇERLİ

gamze
gamze - 2 yıl Önce

sizde bizim gibi bi 10 ay bekleyin biz boşunamı bekledik atama hakkımız önlisans magdur erken seçim erken atama istiyoruz..

Att112
Att112 - 2 yıl Önce

Acil tıp teknisyeni alımı çok az yapılıyor ve birsuru ihtiyaç var bana göre

Mahmut
Mahmut - 2 yıl Önce

Madem kesin bişey diyemiyorsunuz ne diye bu bilgiyi paylaşıyorsunuz