PTT Personel Alımı Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı

PTT tarafından yapılan 5 bin personel alım ilanına yönelik sınav giriş belgeleri açıklandı. Peki sınav giriş belgelerine nasıl erişilebilecek? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

PTT Personel Alımı Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT) tarafından geçtiğimiz aylarda bir ilan yayımlanmış ve yayımlanan ilanda 5 bin personel alımının yapılacağı duyurulmuştu. Alım yapılacak olan kadrolar ise şu şekilde olmuştu: Uzman Yardımcısı 250, Mimar 20, Mühendis 200, Avukat 82, Gişe ve Büro Görevlisi 2625, Tekniker 200 ve Postacı pozisyonuna 1623 personel alımının yapılacağı geçtiğimiz aylarda yapılan ilan ile duyurulmuştu. Sınav giriş yerleri ve sınav giriş belgeleri belli oldu. Peki adaylar sınav giriş belgelerine nasıl erişebilecek?

İŞTE DETAYLAR

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT) personel alımları sınavlarının ne zaman yapılacağı belli oldu. (GAZİSEM) Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından sınavların yapılacağı ve sınav giriş belgelerinin de GAZİSEM tarafından adayların erişimine açılacağı belirtilmişti. GAZİSEM tarafından yapılan yeni bir duyuruya göre sınav giriş belgeleri adayların erişimine açıldı. GAZİSEM'in yayımladığı duyurunun detaylarında ise şu ifadelere yer verildi: 12 Ağustos 2018 tarihinde saat sabah 10'da yapılacak olan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi 2018/1 Personel alım Sınavı'na ait sınav giriş belgesi için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Sınav giriş belgesine ulaşabilmek için bağlantıyı takip edebilirsiniz. https://sinav.gazi.edu.tr/basvuru.php?sid=179

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
gmd
gmd - 2 yıl Önce

yaş siniri neden koydunuz.iş bulamıyorsa ne yapacak