KYK Bin 220 (1220) Memur Alımı Sonuçları Açıklandı! Sorgulama Sayfası

Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK bin 220 (1220) memur alımı, kamu personeli alımı başvuru sonuçları açıklandı. Sorgulama ekranını paylaşıyoruz.

KYK Bin 220 (1220) Memur Alımı Sonuçları Açıklandı! Sorgulama Sayfası

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde görevlerini sürdürmekte olan Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK, Türkiye'nin tüm illerinde faaliyetlerini sürdürmekte milyonlarca öğrenciye kredi, burs ve barınak imkanı tanımakta olup aralıklarla kamuoyuna memur ve kamu personeli alımı ilanları da yayımlamaktadır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK tarafından hazırlanan ilan geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyuruldu ve farklı pozisyonlar için toplam bin 220 (1220) memur alımı yapılacağı belirtildi. Buna göre ilgili ilana lisans mezunu adaylar başvuru yaptı sonuçlar ne zaman açıklanacak derken sonunda sonuçlar açıklandı Sorgulama sayfasını paylaşıyoruz.

SORGULAMA SAYFASI

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK bin 220 (1220) memur alımı kamu personeli alımı başvuru sonuçlarının 28 Mayıs 2018 tarihi itibari ile kamuoyuna duyurulacağı belirtilmişti. Ne zaman sonuçlar açıklanacak derken sonunda sonuçlar açıklandı. Sonuçlarını öğrenmek isteyen adayların //basvuru.gsb.gov.tr/ linkine girmesi ve ekrandaki bilgileri doldurarak sonuçlarını sorgulaması gerekmektedir.

Adaylar başvurularını Gençlik ve Spor Bakanlığının resmi internet sitesine girerek e-devlet aracılığı ile gerçekleştirmişti. Her aday kendisine uygun pozisyon için başvurlarını gerçekleştirmiş olup pozisyonlar için puanı uygun olan adaylar sözlü mülakatlara tabii tutulacaktır. Mülakatlarda başarılı olan adaylar Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK bünyesinde istihdam edecektir.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 20:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
aday
aday - 4 yıl Önce

acaba puan kaçta kaldı sayfa açılmıyor

aday
aday - 4 yıl Önce

kpss puanı kaçta kapandı bilen arkadaşım varmı mülakata en son kaç puanla çağrıldı

yağız
yağız - 4 yıl Önce

neden giriş yapılmıyor yaa

tunç
tunç - 4 yıl Önce

4 haziranda mulakatlar başlanacak deniyor ama sonuçları göremiyoruz????? sayfa şöyle bir hata veriyor "EdevletStateIsValid is false"

Yusuf
Yusuf - 4 yıl Önce

Sonuc listesini goremedim hicbir yerde edevlete de giris yapmiyor

enes k
enes k - 4 yıl Önce

merhaba yalnız bu sonuçlar sadece yurt görevlileri için açıklanan sonuçlar sitede başka sonuç yok

Uğur
Uğur - 4 yıl Önce

Açıklandığından beri giriyorum sayfa hata veriyor açıklanmadı me yoksa yoğunluk mu fazla

Mustafa Yıldız
Mustafa Yıldız - 4 yıl Önce

sonuçlara bakamıyoru ki arkadaş yaa....