İçişleri Bakanlığı Taban Puanları Belli Oldu!

İçişleri Bakanlığı tarafından personel alımı başvuru sonuçları açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre taban puanları belli oldu. Peki taban puanlar nasıl şekillendi? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

İçişleri Bakanlığı Taban Puanları Belli Oldu!

çişleri Bakanlığının resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda 1117 personel alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı yayımlandı. Başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından taban puanlar da belli olmuş oldu. Taban puanlarını bekleyenler için müjdeli haber de gelmiş oldu. Peki taban puanları nasıl şekillendi? Taban puanları kaç oldu?

İŞTE DETAYLAR

İçişleri Bakanlığı kamu personeli alımı başvuru sonuçlarına göre oluşan taban puanlara göre ön lisans düzeyinde en düşük puan Ardahan oldu. Ardahan'ın puanı ise 75 oldu. Lisans sonuçlarına göre en düşük puanla alım yapan şehir ise Aydın oldu. Aydın'ın puanı ise 81 olarak belirtildi. İçişleri Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçlarına ilişkin yayımlanan duyuruda 1117 adet Sözleşmeli (4/B) Büro Personeli pozisyonlarına personel alımı Giriş Sözlü Sınavına katılmaya hak kazanan adaylar İş Talep Formunun çıktısı ile ilanda belirtilen diğer sınav başvuru belgelerinin 26 Temmuz 2018 tarihi ile 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında teslim edebileceği ifade edildi. Adaylar belgelerini mesai saatleri içerisinde teslim edebilecek. Adaylar belgelerini bulundukları ilin Valilik İl Yazı İşleri Müdürlüklerine imza karşılığında elden teslim edebilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
şanssız
şanssız - 3 yıl Önce

yanlış tercih yüzünden sıralamaya giremedim

SIRADAKİ HABER