Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Haziran Atamaları Belli Oldu

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2018 Haziran dönemi atamaları ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı. Yayımladığı duyuruya göre 12 farklı kadroya atama yapılacağını belirtti. Peki yapılan açıklamanın detayları nelerdi? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Haziran Atamaları Belli Oldu

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından yeni bir duyuru geldi. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda 2018 yılı Haziran döneminde atama yapılacağı açıklandı. 2018 yılı Haziran dönemi atamalarının belli olup yerleştirme sonuçlarının açıklandığı resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan açıklamayla duyurulmuş oldu. Yayımlanan duyuruya göre 12 farklı kadroya alım yapılacağı ve bu alım yapılacak 12 farklı kadronun listelerinin de belli olduğu söylendi. Peki alım yapılacak olan kadrolar hangileri?

İŞTE ALIM YAPILACAK KADROLAR

Geçtiğimiz günlerde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından bir son dakika duyurusu yayımlandı. Yayımlanan duyuruda ise şu detaylara yer verildi: Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına 2018 yılı Haziran dönemine ait tayini yapılacak olan listenin belli olduğu 12 farklı kadroya atama yapılacağı ve bu 12 farklı kadronun listesinin netleştiği açıklandı. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada tayin yapılacak olan kadrolarda açıklandı. İşte tayini netleşen 12 kadro: Biyolog, Kimyager, Laborant, Gıda Mühendisi, Kimya mühendisi, Su Ürünleri mühendisi, Ziraat Mühendisi, Ziraat Teknikeri, Ziraat Teknisyeni, Veteriner Hekim, Veteriner Sağlık Teknikeri, Veteriner Sağlık Teknisyeni kadrolarının tayinine yönelik sonuçlar liste halinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 22:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
uğur
uğur - 4 yıl Önce

tarım bakanlığı personel ataması ne zaman açıklanır lütfen bilgisi olan varsa yazsın

cihan
cihan - 4 yıl Önce

benim anladığım atama olacakmı olmıcakmı

Cansu
Cansu - 4 yıl Önce

Bu Bakanlık ne yapmaya çalışıyor bir türlü alım olmadı 2016 puanlarımız yanacak yeter artık psikolojimiz bozuldu diğer bakanlıklar hep alım yaptı bizimki uyuyor.

zühal
zühal - 4 yıl Önce

Hadi tarım bakanlığı yap bir kıyak yeter ruh sağlımız bozuldu 2016 puanlarımız a yasık olur

özlem
özlem - 4 yıl Önce

Haziran atamalarında lisans mezunları yok anlamadım

Meryem
Meryem - 3 yıl Önce

Atama olacak mi ?olacaksa ne zaman olacak