GİB Yeterlilik Sınav Tarihi Açıklandı!

Maliye Bakanlığına bağlı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Gelir İdaresi yeterlilik sınavı hakkında detaylı bilgi verildi. Peki yeterlilik sınavı ne zaman yapılacak? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

GİB Yeterlilik Sınav Tarihi Açıklandı!

Maliye Bakanlığına bağlı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından Gelir Uzmanlığı Yeterlilik sınavı hakkında detaylı açıklamalar yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Gelir Uzmanlığı Yeterlilik sınavı hakkında açıklamalarda bulunuldu. Açıklamanın satır başlıkları ise şu şekilde oldu: Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından açıklanan duyuruda Gelir Uzmanlığı Yeterlilik sınavının 20 Ekim 2018 tarihinde yapılacağına yer verildi . Peki Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamanın detaylarında neler yer aldı?

İŞTE DETAYLAR

Maliye Bakanlığına bağlı olan Gelir İdaresi Başkanlığından bir son dakika açıklaması geldi. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda Gelir Uzmanlığı Yeterlilik sınavı hakkında detaylı açıklamalarda bulunuldu ve sınav tarihinin kesinleştiği açıklandı. Buna göre Gelir İdaresi Başkanlığının açıklamalarına göre Gelir Uzmanlığı Yeterlilik sınavı 20 Ekim 2018 tarihinde yapılacak. Yapılacak olan Gelir Uzmanlığı Yeterlilik Sınavı 20 Ekim 2018 günü saat 10.00'da gerçekleştirilecek ve sınav tek oturum şeklinde olacak. Konu ile alakalı yapılan açıklamanın detaylarında ise şu bilgilere yer verildi: Gelir İdaresi Başkanlığı Gelir Uzmanlığı Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca 20 Ekim 2018 tarihinde saat 10.00’da Ankara’da tek oturum şeklinde Gelir Uzmanlığı Yeterlik Sınavının yazılı bölümünün yapılacağı yayımlanan duyurunun detaylarında yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 21:45
YORUM EKLE