Adalet Bakanlığı ve CTE 10 Bin (10000) Memur Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak?

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 2018 yılında 10 bin (10.000) memur alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

Adalet Bakanlığı ve CTE 10 Bin (10000) Memur Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak?

Ülkemizin en önemli kamu kuruluşları arasında yer alan ve her sene on binlerce kişilik memur alımı gerçekleştirmekte olan Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE bu senede 10 bin memur alımı gerçekleştirecektir.

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 2018 yılında toplam 10 bin kişilik memur alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak, hangi pozisyonlar için yapılacak? İşin Olsa ekibi olarak Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 10 bin memur alımı hakkında öğrenilen tüm detayları açıklıyoruz.

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK?

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 10 bin memur alımı gerçekleştirecektir. Peki alımlar hangi pozisyonlar için yapılacak? Buna göre alımların hangi pozisyonlar için ne zaman yapılacağı bilinmiyor fakat eski alımlara göre infaz koruma memuru İKM gardiyan, zabıt katibi, mübaşir, hizmetli, şoför, teknisyen vb. gibi pozisyonlar için personel alımı yapılacaktır. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 10 bin memur alımı yapacaktır. Ancak alımların henüz ne zaman yapılacağı bilinmiyor. Alımların ne zaman yapılacağına yönelik yakın zamanda kamuoyuna duyuru yapılması bekleniyor. Duyuru yapılması ile sizleri bilgilendireceğiz.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2018, 22:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muharrem
Muharrem - 5 yıl Önce

Yahu arkadaş! Nasıl bir haber yapma şekliniz var. Aynı cümleleri alt alta yazmaktan, okuyucuyu yanıltmaktan başka yaptığınız birşey yok.şu haberin hiçbir bağlayıclığı yok. "Peki alım ne zaman yapılacak" yazmışsın, devamında da "bilmiyorum" yazmışsın. Üç beş daha fazla tıklama almak için insanların aklıyla dalga geçmeyin. Ayıptır.

ceren
ceren - 5 yıl Önce

35 yaş sınırı kalksın bu katiplik sınavlarında artık

Hafsanur
Hafsanur - 5 yıl Önce

Kardeşim gardiyanlik sınavına girdi hâlâ sonuçlanmadı önce onlar belli olsun da gerisi gelir inşaAllah

Gökhan kara
Gökhan kara - 5 yıl Önce

Cte ile ilgili takımınızı bilginizi bekliyoruz suan adalet bakanlığı sitesinde duyuru yok yalnız ilerleyen günlerde olurmu bilmiyoruz

Hanife
Hanife - 5 yıl Önce

Alım olsa nolucak 35 yaş sınırı olucak

Mustekım güngör
Mustekım güngör - 5 yıl Önce

Zamani bellımı bu işe almalar nasıl ne şekılde olacak.bize düşmez bu alımlar fetonun soruları elemanlarına verdığı gıbı.olur benim oğlum geçen nısanda çaykurda işçi alımında kuraya bıle giremedi.adalete bakın. Biz heralde surıyelı değil lubnanlıyız galiba.

Fatih
Fatih - 5 yıl Önce

Kpss puan kaç acaba inşAllah dusuktur

İiiii
İiiii - 5 yıl Önce

Lise mezunu olurum acaba