Adalet Bakanlığı İnfaz Koruma Memuru (İKM) Gardiyan Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE infaz koruma memuru (İKM) gardiyan alımı ne zaman yapılacak? Kaç kişilik alım yapılacak ve tarih belli oldu mu?

Adalet Bakanlığı İnfaz Koruma Memuru (İKM) Gardiyan Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Ülkemizin önemli kamu kurumları arasında yer almakta olan ve yıl içerisinde en çok atamayı yapanlar listesinin zirvelerinde bulunan Adalet Bakanlığı bu sene de hem kendi bünyeleri için hemde kendisine bağlı kamu kurumları için memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir.

Adalet Bakanlığı bu sene de 15 bin 500 civarı memur ve personel alımı gerçekleştirecek olup tahmini olarak kadro dağılımını İşin Olsa ekibi olarak sizlere sunmuştuk. Peki bu sene Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE infaz koruma memuru (İKM) gardiyan alımı yapılacak mı? Gardiyan alımları ne zaman yapılacak?

GARDİYAN ALIMI YAPILACAK MI?

Adalet Bakanlığı on binlerce kamu personeli ataması yapacak ve Türkiye'nin infaz koruma memuru (İKM) gardiyan pozisyonu için de çok sayıda açığının bulunduğu tahmin edildiğinden dolayı bu sene atamaların devam etmesi beklenmektedir. Peki kaç kişilik bir alım yapılacak?

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE infaz koruma memuru (İKM) gardiyan alımları 2018 yılında devam edecek fakat kaç kişilik alımın yapılacağına yönelik her hangi bir duyuru yok ancak tahminlerimize göre yine bin (1.000) - 4 bin (4.000) civarı bir atama yapılabilir.

Memur İlanı Yayımlandığında Haberdar Olmak İster Misiniz?
Anlık Bildirim: 
Mobil Uygulamamızı Buradan İndirebilirsiniz

İŞİN OLSA / ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2018, 23:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep
Zeynep - 5 yıl Önce

KPSS şartını düşürün bizde başvuru yapalım 60 aldım yaşım 26 oldu barajı düşürün bizde infaz korumaya başvuru yapalım önlisans mezunuyum

can göksu
can göksu - 5 yıl Önce

Bir infaz ve koruma memuru adayı olarak siz site yöneticileri ve medyadan istihramim bizde jandarma polis gibi bir kolluk kuvveti gibi gorevimizi gururla onurla icraa etmekteyiz lütfen o darbe dönemi kalıbı olan dilimize yabancılardan geçmiş gardiyan kalibini kullanmayalım bizler rüşvetçi işkenceci vicdansiz insanlar değiliz birçok meslektaşimiz bu tabirden rahatsiz olmakta ve nefret etmekte tabiri caizse gardiyanin ne olduğunu bildiğimiz için bizlere bi küfür gibi gelmekte lütfen siz medya çalişanlari olarak kullanmayiniz bu tabiri ki halkimizda bizlere kotu gözle ve korkarak bakmasinlar biz infaz ve koruma memurları toplum huzuru ve güvenliği için yeri geliyor şehit oluyoz yeri geliyor çok Zor durum ve kişilerle mücadele ediyoruz biz bu tabiri hak etmiyoruz bizim bir isminiz var İNFAZ VE KORUMA MEMURU SAYGİLARİMLA..

Rafet GÜNGÖR.
Rafet GÜNGÖR. - 5 yıl Önce

KPSS 60 puana düşürün , barajı düşürün bizde infaz korumaya başvuru yapalım ortaöğretim mezunlarına biraz düşünün.

Mevlüy
Mevlüy - 5 yıl Önce

2012 den beri kpssye giriyorum 70 we ustu puan aliyorum sinaw parasi tercih parasi yattiriyorum ama atanamiyorum haksiz yere torpilli alim yapiliyo Allah bunlarin hesabini sizden soracak

Hikmet ünal
Hikmet ünal @Mevlüy - 5 yıl Önce

Bir işe girmek istiyorsan önce ak partide dayının yanina gidecen sonra işe gidecen zaten devir hak devri değil kimin eli uzunsa o giriyor istediği yere sınav eğitim şartlar hiç farketmez kendilerine gelince herşey halloluyor

Berna
Berna - 5 yıl Önce

En az lise mezunu olsun Kpss puani 50 üstü olsun rica ediyorum....is isteyen burda milyonlarca sicili temiz vatandaslarimiz var lütfen...

Ahmet Kalu
Ahmet Kalu - 5 yıl Önce

Konunun Başlığı ne zaman yapılacak ama içerik bambaska. Başlıkla alakasiz. Hani başlığın cevabı nerde?

Naciye ÜNSOY
Naciye ÜNSOY - 5 yıl Önce

64 puan ile alinsin lütfen

Nurgül Aktuğ
Nurgül Aktuğ - 5 yıl Önce

Bilgi isterim