Adalet Bakanı Memur Alımı Açıklaması Yaptı! Kaç Personel Alınacak?

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından kamuoyuna memur alımı açıklaması yapıldı. Peki kaç personel alımı yapılacak ve detaylar nedir?

Adalet Bakanı Memur Alımı Açıklaması Yaptı! Kaç Personel Alınacak?

Ülkemizin en önemli kamu kurumları arasında yer alan ve her sene ciddi şekilde atamalar gerçekleştirmekte olan Adalet Bakanlığı bu senede bilindiği üzere memur alımı yapacaktır. Alımlar ne zaman yapılacak ve kaç kişilik atamalar yapılacak soruları giderek artarken konu hakkında kamuoyuna açıklama yapıldı.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından yeni yapılan açıklama da kamu personeli alımına ilişkin pek çok duyurularda bulunuldu. Buna göre adayları üzen ve sevindiren gelişmeler yaşandı. Peki Adalet Bakanı Abdulhamit Gül nasıl bir açıklama yaptı ve kaç memur alınacağı öğrenildi.

KAÇ MEMUR ALINACAK?

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül memur alımı konusunda sayı verdi mi? Buna göre Adalet Bakanı Abdulhamit Gül yaptığı açıklamasında memur alımına yönelik henüz resmi sayıların belli olmadığı yani kaç kişilik atama yapacaklarının bilinmediği belirtildi. Sene başında ortalama 10 bin civarı atamanın yapılacağına yönelik duyurular yapılmıştı.

Buna göre 10 bin kişilik atama yapılacak mı bilinmiyor ancak bu sene açık olan pozisyonlara yönelik mutlaka memur alımı yapılacaktır. Sadece atamalar belirtilen 10 bin sayısından daha az olabilir tabi ihtiyaca göre bu sayının artma durumu da mevcuttur. Yeni gelişmeler oldukça www.isinolsa.com ekibi olarak sizleri konu hakkında bilgilendireceğiz.

TÜM MEMUR İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 5 yıl Önce

ya artık şu yaş şartını kaldırın lütfen bizim çalışmaya hakkımız yok mu

Ahmet kavak
Ahmet kavak - 5 yıl Önce

Engelli memur alımı yapilacakmi

hatice
hatice - 5 yıl Önce

ya bakanım açıklayın artık bu tarihi beklemekten öldük

hatice demir
hatice demir - 5 yıl Önce

2016 puanını yakmayın lütfen yaşım geçiyor ne olurrrrrrrrrrr iki üniversite mezunuyum

vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

benim ölümüm adalet bakanlığından olacak valla açıklayın artık bu tarihiiiiiiiiiiii

Hemsire
Hemsire - 5 yıl Önce

Adalet bakanligi cte mulakat sonuclari 1 ay oldu hala aciklanmadi.aciklanmasini bekliyoruz

zavallı
zavallı - 5 yıl Önce

öldük beklemekten bakanım 2016 kpss puanımız yanacak