TÜBİTAK KPSS Şartı Olmaksızın 21 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

TÜBİTAK yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre 21 kişilik kadro için Kamu Personeli alınacak. Başvuru şartları ve başvuru bilgileri haberimizde.

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmaksızın 21 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

TÜBİTAK Personel Alımı için ilana çıktı.

Resmi Gazetede 06 Ocak 2021 tarihli yayımlanan sayıya göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Birimlerinde görevlendireceği Kamu Personel Alımı yapacak. Lisans mezunları içerisinden Ar-Ge Personeli Alımı yapılacak olup adaylardan KPSS Şartı aranmıyor. Ancak KPSS Siz Personel Alımı için adayların belirtilen genel ve özel eğitim niteliklerine uygun olmaları gerekmeketdir.

TÜBİTAK bünyesine Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi ( BİLGEM ) bağlı Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü ( UEKAE ) birimlerinde görevlendireceği KOCAELİ iline 21 Araştırmacı alımı yapacak.

Kimler Başvuru Yapabilir?

Adaylardan genel olarak Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak ve Yapılan Yabancı Dil Sınavından İngilizce dilinden puana sahip olmak gibi şartlar aranacak.

Pozisyonuna Göre Öze Şartlar Nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

TÜBİTAK Personel alımı başvuruları ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 27 ocak 2021 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını sadece TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

YORUM EKLE