KPSS siz 42 Şehir İŞKUR Belediyeler ve Valilikler 2500 Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

İŞKUR üzerinde kamu personeli alımı ilanları yayımlandı. 42 Şehirde personel alımı ilanları yayımlandı. En az İlkokul mezunu işçi ve personel alınacak.

KPSS siz 42 Şehir İŞKUR Belediyeler ve Valilikler 2500 Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

İŞKUR Kamu Personeli Alımı ilanları yayımlandı. Az Önce İŞKUR Kurum Dışı ilanları yayımlandı. Hafta sonu itibari ile gelen ilanlar için Farklı Belediyeler ve Kaymakamlıklar bünyelerindeki eksikliği karşılamak üzere Perosnel Alımı yapacaklarını bildirdi. Söz konusu yayımlanan ilanlar için adaylardan herhangi bir KPSS Şartı aranmayacaktır.

42 Şehirde 2500 Kamu İşçi ve Personel Alımı Yaplacak!

İŞKUR Kurum dışı ilanları üzerinde yayımlanan ilanlar ile Kamuya farklı kadrolarda ve niteliklerde olmak üzere 2500 İşçi ve Personel alımı yapılacak. Söz konusu ilanlar 42 Şehir listesinde bulunan Kaymakamlıklara ve Belediyelere gerçekleştirilecektir. İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere Alım yapılacak şehir listesi ve ilanları aktaracağız.

Hafta Sonu Yayımlanan İlan Şehir Listesi:

42 Farklı şehir listesi ile ianlar İŞKUR Kurum dışı ilanlar kısmında yayımlanmıştır. İşte Şehir Listesi:

Aydın,

İstanbul,

Kırşehir,

Ankara,

Muğla,

Erzurum,

Eskişehir,

Hatay,

Kayseri,

Erzincan,

Tekirdağ,

İzmir,

Kahramanmaraş,

Çorum,

Manisa,

Çanakkale,

Afyonkarahisar,

Ardahan,

Yalova,

Giresun,

Malatya,

Niğde,

Bursa,

Antalya,

Konya,

Zonguldak,

Nevşehir,

Birecik,

Kırıkkale,

Adana,

Bilecik,

Rize,

Bolu,

Van,

Tokat,

Denizli,

Düzce,

Burdur,

Kocaeli,

Trabzon,

Kastamonu,

Sakarya,

2500 İşçi ve Personel Alımı Yapacak Kurumlar ve Son Başvuru Tarihleri:

Aşağıdaki tabloda göreceğiniz gibi Belediyeler, Belediye Kuruluşları ve Kaymakamlıklar alım yapacak. Aşağıdan ilan listesine ulaşabilirsiniz.

Hangi Kadrolarda Personel ve Memur Alımları Yapılacak?

İŞKUR ile yayımlanmış olan işçi, personel ve memur alımı ilanlarına göre alımlar, Büro personeli, Farklı Alanlarda Tekniker, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Vasıfsız İşçi, Çöp Personeli, Temizlik Personeli, Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi, Yaşlı Bakım Personeli, İlaçlama Personeli, Şoför, Operatör, Boyacı, Farklı alanlarda Mühendis, Uzman, Park ve Bahçe Bakım Elamanı, Muhasebeci, Avukat, Tersane personeli, Araştırmacı, İtfaiyeci, Dil ve Konuşma Terapisti, Otopark Görevlisi, Sınıf Annesi, İdari İşler Personeli, Destek Personeli, Veteriner, Köpek Eğitmeni, Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Kasiyer, Cankurtaran, Garson, Fast Food Hazırlayıcısı, Ocakçı, Şehir Plancısı, Depo Personeli, Fırın Üretim İşçisi olmak üzere çeşitli kadrolarda 2500 personel alımı yapılacak.

Başvuru Şartları ne Olacak?

Söz konusu İŞKUR ilanları için adayların bazı nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir. Bu kapsamda adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Alım yapılacak kadrolarda belirtilen nitelikleri sağlıyor olmak, Eğer isteniyorsa mesleği ile alakalı belge sahibi olmak, En az İlkokul mezunu olmak " gibi nitelikler aranacak.

Ayrıca bunun dışında deneyim gibi özel nitelikler ilgili ilanlar içerisinde belirtilmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İŞKUR Kurum dışı yayımlanan ilanlar için başvurular sadece Kurumların belirttiği şekilde yapılacak. Başvurular İŞKUR aracılığı ile yapılmayacak olup ilanların detaylarını İŞKUR üzerinden inceleyebilirsiniz. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantıyı kullanarak ilanlara ulaşabilirsiniz. Başvurular yukarıdaki tabloda belirtilen son başvuru tarihlerine kadar yapılacak.

İLANLARIN DETAYLARI: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2022, 08:15
YORUM EKLE