TÜBİTAK Lise Mezunu Kamu Grubu Şoför Alım İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK yeni bir ilan yayımlayarak kamu grubu personel alımı yapacağını ilan etti. Bu yönde Lise mezunu adaylar içerisinden şoför alacağını belirtti.

TÜBİTAK Lise Mezunu Kamu Grubu Şoför Alım İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK ( Türkiye Bilimler ve Teknoloik Araştırma Başkanlığı ) bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 1 kişilik boş kadro ile bünyesine şoför alacağını belirtti. Söz konusu ilan Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinde yayımlandı ve başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış oldu.

İLANIN DETAYLARI:

TÜBİTAK Kamu Geubu 1 Yolcu Taşım Şoförü alımı yapacak. Söz konusu ilan için değerlendirme Kura yöntemi ile belirlenecek olup, İŞKUR'a başvuru yapmış olan adayar Nisai listeye alınacak ve sonrasında 20 Mayıs 2019 tarihinde TÜBİTAK-Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü-ODTÜ Yerleşkesi, 06800, Ankara adresinde 09:00 ile 18:00 saatleri arasında kura çekimi yapılacak. Bu bağlamda adayların çalışma adresi de Ankara olarak belirtilmiştir.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1) T.C. Vatandaşı olmak.

2) Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.

3)Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

4)Alanında en az 3 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ile SGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmek.

5)B sınıfı ehliyet sahibi olmak.

6)SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularınına ilanın 30 Mayıs 2019 tarihi ile yayımlanmasınınardından başvurularına işkur üzerinden başladılar. Evrek Teslimi, 10.05.2019 tarih ve 17:30 mesai bitimine kadar [email protected] adresine iletilmesi gerekmektedir. Son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Belgelerini teslim etmeyen ya da eksik teslim edenler ile geçersiz başvurular ve şartları sağlamayanlar kura çekimine ve sözlü mülakata alınmayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 00:26
YORUM EKLE