TÜBİTAK 21 Araştırmacı, Teknisyen ve Teknik Eleman Alacak!

TÜBİTAK, İŞKUR üzerinden farklı kadrolarda çok sayıda personel alımı yapacaktır. Alımlarla ilgili kadro dağılımı ve başvuru koşullarını sizler için haberimizde derledik.

TÜBİTAK 21 Araştırmacı, Teknisyen ve Teknik Eleman Alacak!

Türkiye’nin Bilim alanında faaliyet gösteren önemli kurumlarından olan TÜBİTAK tarafından bugün yayınlanan ilanlarda farklı alanlarda olmak üzere toplamda 21 kişi istihdam edilecek olup ilgili kadrolara ilişkin başvuru şartları ve detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Uzman Yardımcısı, Uzman

TÜBİTAK 6 uzman/uzman yardımcısı alımı yapacak olup 2 adayın en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Halklaİlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık,İktisat, Ekonomi, İşletme, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve KamuYönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ve benzeri bölümlerden mezun,

2 adayın Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Fizik, Kimya veya Mühendislik bölümlerinden birini bitirmiş olmak, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından geçerli A veya B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip olmak. 2.2.3- Son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak.

1 adayın dört yıllık lisans eğitimi veren Çevre Mühendisliği bölümünü bitirmiş olmak, Çevre Mühendisliği alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak

2 adayın İktisat, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, İşletme, Ekonometri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler veya Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinden birini bitirmiş olmak, en az 2 yıl deneyimi olmak şartını sağlaması istenmektedir.

Teknik ve Destek

3 kişinin istihdam edileceği alımda 1 adayın en az dört yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden birini bitirmiş olmak, Grafik tasarımı konusunda en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak,

2 adayın dört yıllık lisans eğitimi veren; Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat, Ekonomi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri veya Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Teknisyen Alımı

İstihdam edilecek 3 adayın Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgi Yönetimi, Elektronik Teknolojisi veya Elektronik Haberleşme bölümlerinden birini bitirmiş olmak. Microsoft işletim sistemleri, uygulamaları ve bilgisayar desteği konusunda en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak, Microsoft MCP sertifikası sahibi olmak ve İngilizce bilmek şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Araştırmacı

15 kişini istihdam edileceği alımda 4 yıllık mühendislik bölümü mezunları istihdam edilecek olup ayrıca ilana özel birtakım şartların da sağlanması gerekmektedir.

Başvuru ve detaylar için: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

YORUM EKLE
YORUMLAR
Lamia Demirtaş
Lamia Demirtaş - 2 yıl Önce

Güvenlik görevlisi