TDİ 60 KPSS İle Ön Lisans Mezunu Memur Alımı İlanı Yayımlandı!

Türkiye Denizcilik İşletmeleri ( TDİ ) memur alımı ilanı yayımlandı. 60 KPSS Puanı ile Ön Lisans mezunu memur alımı yapılacak olup detaylar haberde.

TDİ 60 KPSS İle Ön Lisans Mezunu Memur Alımı İlanı Yayımlandı!

Türkiye Denizcilik İşletmeleri ( TDİ ) yeni ilan yayımlandı. Az Önce İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Türkiye Denizcilik İşletmeleri bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Normal statüde olmak üzere iŞKUR aracılığı ile Ön Lisans Mezunu Memur Alımı ilanı yayımlandı. Söz konusu ilana göre adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgisi haberde.

TDİ Memur Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Türkiye Denizcilik İşletmeleri İŞKUR üzerinde yayımladığı ilan ile, Daimi süreli çalışacak kamu alanında 1 Kişilik kadro ile " Büro Memuru ( genel ) " alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar?

TDİ Büro Memuru alımında adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek " gibi şartlar aranacaktır.

Büro Memuru Özel Şartları Nedir?

İlan tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 25 yaşı doldurmamış olmak.

2022 yılında yapılan KPSS den Ön Lisans seviyesinde KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak,

Ön lisans seviyesinde eğitim verilen Bilgisayar Teknolojileri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilgisayar Donanımı,  Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Elektronik Teknikerliği, Endüstriyel Elektronik Teknolojisi, Elektronik Yüksek Teknisyenliği bölümü mezunu olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

TDİ Büro Memuru alımı başvuru süreci İlanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 4 gün içerisinde yapılması gereklidir. Başvurular en geç 20 Ekim 2023 tarihine kadar yapılacak olup İŞKUR üzerinden " 00007864635 " iş ilanı numarası üzerinden yapılacaktır.

YORUM EKLE