TCDD İŞKUR Üzerinden Personel Alacak! Başvurular 17 Nisan Başlıyor!

TCDD Personel Alımı için ilan yayımladı. Aile Bakanlığı resmi internet adresi üzerinde yayımlanan ilana göre farklı alanlarda Gemi Adamı Alımı Yapacak.

TCDD İŞKUR Üzerinden Personel Alacak! Başvurular 17 Nisan Başlıyor!

TCDD ( Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü ) bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını bildirdi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi kamu ilanları kısmında yayımlanmış olan ilana göre kişilik boş kadro ile alım yapılacak. İşte ilanın detayları.

İLANIN DETAYLARI VE KADROLAR?

TCDD  Vangölü Feribot Müdürlüğü'ne personel alımı yapacağını belirti. Söz konusu kadrolar ise, 1 Kaptan ( Uzakyol ),  Uzakyol Birinci Zabiti, 1 Uzakyol Başmühendisi/ Başmakinisti, 1 Uzakyol Vardiya Mühendisi / Makinisti pozisyonlarında alım yapılacak.

MEZUNİYET ŞARTI:

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

TCDD adaylardan genel olarak, Türkiye cuhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Gemiadamı Yeterlilik belgesi olmak, Gemiadamları Sağlık Yoklama Belgelerine sahip olmak, Liman Cüzdanı olmak ve STCW Belgelerine sahip olmak gibi nitelikler aranacaktır. 

BAŞVURULAR:

TCDD Personel alımı ilanı için başvuru süreci 17 Nisan 2020 tarihinde başlayacak olup en geç 21 Nisan 2020 tarihine kadar devam edecektir. Bu kapsamda adaylar başvurularını sadece Türkiye İş Kurumu aracılığı ile gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2020, 23:16
YORUM EKLE