TCDD İşçi Alımı İlanı Yayımlandı! İŞKUR Başvuruları Başladı!

TCDD işçi alımı için ilan yayımlandı. Resmi Gazete ve İŞKUR ile gelmiş olan ilana göre Eski Hükümlü işçi alımı gerçekleştirilecek.

TCDD İşçi Alımı İlanı Yayımlandı! İŞKUR Başvuruları Başladı!

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü işçi alımı için iŞKUR 'da ilan yayımladı. Az Önce gelmiş olan ilana göre TCDD bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Türkiye İş Kurumu aracılığı ile ilan yayımlandı. Söz konusu ilana göre TCDD bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İstanbul il sınırlarında bulunan Haydarpaşa 131 Yol Bakım Şefliği işyerine 1 Eski Hükümlü Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı olarak İşçi alımı yapılacak.

TCDD İşçi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan işçi alımı ilanına göre TCDD bünyesine 1işçi alımı gerçekleştirecek olup adaylardan genel olarak,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 36 yaşını doldurmamış olmak, Adayların ve ilan tarihi itibariyle yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde demiryolu hattı bakım onarımcısı (meslek kodu: 9312.01) olarak en az 6 ay çalışmış olması gerekmektedir.

Sağlık Başvuru Şartları Nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

TCDD İşçi Alımı ilanı iŞKUR üzerinde yayımlanmış olup başvurular başlamıştır. Adaylar başvurularını en geç 4 gün içerisinde gerçekleştirmeleri gereklidir. Buna göre başvurular 12 - 16 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Başvurular sadece İŞKUR üzerinden yapılacak.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE