Süleyman Demirel Üniversitesi 62 Hastane Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için İŞKUR aracılığı ile 62 personel alacak. İşte ilanın detayları.

Süleyman Demirel Üniversitesi 62 Hastane Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu raacılığı ile yayımlanan personel alımı ilanına göre Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 62 kişilik boş kadro ile 657 sayılı Devlet memurları kanunun 4 üncü maddesinin D fıkrası kapsamında noter kurası ile değerlendirmek üzere 62 Hastane Personeli Alımı yapacak.

KADRO DETAYLARI:

Süleyman Demirel Üniversitesi Sürekl işçi statüsünde 62 kişilik boş kadro ile Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri personeli alacak.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

Üniversite adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aranacak.

ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI:

Süleyman Demirel Üniversitesi yukarıdaki niteliklere ek olarak adaylardan, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında vardiyalı çalışmaya ve hafta sonları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak, Isparta İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak.

Ortaöğretim Kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanının Engelli Bakımı veya Hasta Bakımı ve Yaşlı Bakımı Dallarından, Hasta ve Yaşlı Bakımı veya Hasta ve Yaşlı Bakım ya da Sağlık Hizmetleri Alanının Ebe Yardımcılığı, Hemşire Yardımcılığı ve Sağlık Bakım Teknisyenliği Dallarından birinden mezun olmak şartları aranacak.

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 16 Eylül 2020 tarihi itibari ile başladı. Adaylara başvuru için 5 günlük süre verilmiş olup en geç 21 Eylül 2020 tarihine kadar yapılacak başvurular kabul edilecektir. Adaylar başvurularını " esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx" adresi üzerinden Online olarak gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE