MEB Öğretmenevleri İŞKUR İlköğretim Mezunu Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı işçi alımı için Kamu ilanları yayımlandı. Öğretmenevlerine farklı alanlarda işçi ve personel alımı yapılacak. Şartlar ve Kontenjanlar haberde.

MEB Öğretmenevleri İŞKUR İlköğretim Mezunu Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

İŞKUR ile İşçi Alımı ve Personel Alımı faaliyetleri devam ediyor. Son zamanlarda Okulların da açılacak olması ile birlikte MEB İşçi Alımı gündemde. Buna göre MEB yeni ilan yayımladı ve farklı öğretmenevlerine işçi alımı yapılacağını bildirdi. İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere İŞKUR MEB İşçi alımı hakkında detayları aktaracağız.

Haberde ilan numarası ve kontenjan dağılımına ulaşabileceksiniz.

MEB İşçi Alımında Yeni İlanlar Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu Kamu ilanları kısmında yayımlanmış olan işçi alımı ve personel alımı ilanlarına göre 1 Eylül 2022 tarihli yeni ilanlar geldi. Geçtiğimiz günlerde de yayımlanan Öğretmenevi işçi alımından sonra yeni ilan yayımlandı. Başvurular ilanların yayımlanması ile birlikte başladı. Ancak biz İŞİN OLSA ekibi olarak sizlere bu haberimizde hem yeni yayımlanmış olan Hemde geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan MEB İşçi Alımı ilanları hakkında bilgileri aktaracağız.

23 Ağustos 2022 Tarihli İŞKUR MEB İlanları:

Bugün yayımlanan ilana göre Aksaray ilinde bulunan " Eskil Öğretmenevi Müdürlüğü" bünyesine 13 personel alımı yapacağını bildirdi. Bu doğrultuda iş ilanı numaraları ve kontenjan dağılımı şöyle:

12 Bulaşıkçı ( Stevard ) - İş İlanı Numarası: 00006984497

1 Aşçı Yardımcısı - İş İlanı Numarası: 00006984631

Başvurusu Devam Eden MEB İŞKUR İlanları:

İŞKUR aracılığı ile geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilanlar ile MEB aşağıdaki kadrolarda personel alacak.

Afşin Öğretmenevi Müdürlüğü:

  • 3 Şoför Yük Taşıma İş İlanı Numarası: 00006997506
  • 1 Diyetisyen Beslenme Uzmanı İş İlanı Numarası: 00006997589

Konya Karapınar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu:

  • 2 Aşçı Yardımcısı İş İlanı Numarası: 00007004339
  • 1 Temizlik Görevlisi ( Kat Hizmetleri Elemanı / Kat Görevlisi ) İş İlanı Numarası: 00007004513

MEG Spor Başkanlığı Sincan Öğretmenevi Müdürlüğü:

  • 1 Aşçı İş İlanı Numarası: 00006999930
  • 1 Aşçı Yardımcısı İş İlanı Numarası: 00006999974

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak!

MEB Öğretmenevlerine personel alımı için adaylardan başvuru için " Alım yapılacak il ve ilçede ikamet ediyor olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, En az İlköğretim - Lise - Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak, Görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek" gibi şartlar aranacaktır.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

MEB işçi alımı ve personel alımı için başvurular sadece Elektronik ortamda gerçekleştirilecek. Buna göre başvurular " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresi üzerinden yukarıdaki iş ilanları ile gerçekleştirilecektir. Başvurusu devam eden ilanlara Bugün başvuru yapmanız gerekmektedir. Ancak Bugün yayımlanan ilanlar için 6 günlük başvuru süreci verilmiştir.

DİĞER İŞKUR İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2022, 10:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şükran etekli
Şükran etekli - 1 yıl Önce

Asci yardimcisi