İzmir Büyükşehir ve İZENERJİ KPSS Şartsız 21 Ofis Personeli Alacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İzenerji KPSS şartız toplamda 21 personel alımı yapacağını açıkladı. Alımlarla ilgili kadro dağılımı ve alımlara başvuru koşulları haberde.

İzmir Büyükşehir ve İZENERJİ KPSS Şartsız 21 Ofis Personeli Alacak!

Kamu kurumlarından olan belediyeler, mayıs ayı itibari ile personel alımına devam ediyor. Bu kapsamda İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İZENERJİ tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında farklı kadrolarda olmak üzere toplamda 21 personel istihdam edilecek olup ilgili ilanlara ilişkin detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

İzmir İzenerji 14 Personel Alımı

Kurum tarafından 5 temizlik personeli alımı yapılacak olup adayların; erkek adaylar için askerlik ile ilgisi olmamak, herhangi bir sağlık sorunu bulunmaması, en az ilkokul mezunu olmak, adli sicil kaydının bulunmaması,

4 çağrı operatörü için erkek adayların askerliğini tamamlamış olması, herhangi bir sağlık sorunu olmaması, en az lise mezunu olmak, bilgisayar ve ofis malzemelerini kullanıyor olmak, akıcı konuşmak ayrıca,2 sekreter alımı için bayan olmak, sağlık sorunu olmamak, lise mezunu olmak, adli sicil kaydı olmamak şartlarını bunun yanı sıra3 büro personeli için ise askerliğini tamamlamış olmak, sağlık sorunu olmamak, en az lise tercihen üniversite mezunu olmak, adli sicil kaydı olmamak ve bilgisayar ve ofis malzemelerini kullanmak şartları aranmaktadır.

Toplamda 14 personel alımı için adayların www.izenerji.com.tr internet adresine CV bankasına online başvuru şeklinde kabul edilecek olup başvuru sahiplerinin başvuru yapmak için istenen pozisyonu belirtmesi gerekmektedir.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 7 Personel Alımı

İBB tarafından yapılacak olan 1 büro personeli alımı için adayların üniversite işletme bölümü mezunu olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da muaf olmak, 6 kasap alımı için ise adayların en az ilkokul mezunu olmak ve askerlik ile ilgili olmamak şartlarının sağlanması gerekmektedir.

İlgili kadrolar için adayların kkizil@grandplaza.com.tr eposta adresine başvuru için gerekli evrakları göndermeleri sureti ile gerçekleştirilecektir.

İlgili ilanlara ulaşmak isteyenler için: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

YORUM EKLE