EGM İle Et ve Süt Kurumu İŞKUR İle Personel Alımı İlanı Yayımlandı

ŞKUR üzerinde Et ve Süt Kurumu ile EGM personel alımı ilanı yayımlandı. Kasap, Temizlik Görevlisi ve Aşçı alımı yapılacak. Şartlar ve iş ilanı no nedir?

EGM İle Et ve Süt Kurumu İŞKUR İle Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Emniyet Genel Müdürlüğü ile Et ve Süt Kurumu personel alımı ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanları ile İki kurum bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapacaklarını bildirdiler. Bu kapsamda İşin Olsa ekibi olarak söz konusu yayımlanmış olan ilanları sizlerle paylaşacağız.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanlar için alımlar farklı alanlarda yapılacak. Buna göre,

  • 1 Kasap,
  • 2 Temizlik Görevlisi ( Kat Hizmetleri Elemanı / Kat Görevlisi ),
  • 2 Aşçı,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Söz konusu yayımlanmış olan ilanlara göre kamuya alımlarda adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, En az İlkokul mezunu olmak, 45 yaşından büyük olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi şartlar aranacaktır.

Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alımı Detayları:

EGM yayımladığı personel alımı ilanına göre Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğünde görevlendirmek üzere 2 temizlik görevlisi ve 2 aşçı alınacak. En az İlköğretim ve en fazla lise meznu olmak şartları aranacak.

Et ve Süt Kurumu Personel Alımı Detayları:

Et ve Süt Kurumuna personel alımları 1 kişilik kadro ile Kasap pozisyonunda yapılacak. Buna göre başvuru yapacak adayların SEKAP (MEB İş Kur ve EBK tarafından verilen) Et İşçiliği ve Kasaplık Belgesi veya MEB onaylı Kasaplık Belgesi (Ustalık veya Kalfalık) Not: MEB ve diğer Kurumlardan alınan ve onaylatılan kurbanlık kesimi/kurbanlık kesim elemanı belgeleri geçersizdir. Askerlik durumu farketmez. Cinsiyet farketmez. Öğrenim seviyesi en az ilköğretim mezunu olmak. 18 yaşından gün almış 35 yaşından gün almamış olmak niteliklerini sağlıyor olmaları gereklidir.

Başvurular ne Zaman Yapılacak?

Söz konusu yayımlanan ilanlar için başvurular başlamıştır. 4 gün sürecek olan başvurular en geç 19 Aralık 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular sadece İŞKUR Kamu ilanları üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilecektir. 

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Kasap İş İlanı Numarası: 00007215871

Temizlik Görevlisi ( Kat Hizmetleri Elemanı / Kat Görevlisi ) İş İlanı Numarası: 00007216967

Aşçı İş İlanı Numarası: 00007216977

YORUM EKLE
YORUMLAR
Derya tıg
Derya tıg - 13 ay Önce

Calısmak

Erdal Boyluğ
Erdal Boyluğ - 13 ay Önce

Acil işe ihtiyacım var evim kira iki çocuk okutuyorum çok zor durumdayım devletimden iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim e sınıfı ehliyetim var srcm var ne iş olsa yaparım temizlik görevlisi olarak çalışirm şuan işsizim çok zor durumdayım devletimden iş istiyorum

Dilek yılmaz
Dilek yılmaz - 13 ay Önce

Temizlik görevlisi olarak başvurmak istiyorum çünkü işsizim çok ihtiyacım var kirada yasıyorum isim olmadığını için kiramı ödeyecek durumum yok her an evsahibi cıkarta bilir gerçekten bu işe çok ihtiyacım var devletimizden rica ediyorum bana elini uzatsını arz ederim saygılarımla