DSİ İŞKUR Üzerinden Lise Mezunu Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı!

Devlet Su İşleri İŞKUR'da İşçi alımı ilanı yayımlandı. Lise mezunu adaylar içerisinden 18 - 35 yaş arasında kamu işçisi alımı yapılacak.

DSİ İŞKUR Üzerinden Lise Mezunu Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı!

İŞKUR Kamu İşçi alımı ilanları yayımlandı. Bu kapsamda 18 Nisan 2022 tarihli gelmiş olan ilanlara göre DSİ ( Devlt Su İşleri ) bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Engelli kamu İşçi alımı ilanı yayımlandı. Bu yönde alımlar Telsiz-Telefon Operatörü pozisyonunda kamu işçisi alımı yapılacak.

İlan Detayları Nedir?

Alım Yapacak Kurum: DSİ 3. Bölge Müdürlüğü

Çalışma Şekli: Daimi/Tam Zamanlı

İşvren Statüsü: Kamu

Pozisyon: 1

Kimler Başvuru Yapabilecek?

DSİ Engelli İşçi alımı ilanına başvuru için adayların en az Lise mezunu olmaları gereklidir. Ayrnı zamanda 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından büyük olmamak şartları aranacak. 

  • En az %40 oranından Engelli Sağlık Kurulu raporuna sahip olmak,
  • Sınav öncesi sınava katılacakların tespitine yönelik noter huzurundaki kura çekimi; açık iş sayısının Dört(4) katı asil ve aynı sayıda yedek olacak şekilde 12.05.2022 tarihinde saat 10:00 da DSİ 3. Bölge Müdürlüğü  Taşköprü Caddesi No:2 Odunpazarı /ESKİŞEHİR adresinde bulunan Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde yapılacaktır.
  • Kurada belirlenen adaylar daha sonra Bölge Müdürlüğümüz internet sitesinde https://[email protected]  ilan edilecektir. Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
  • İşçi alımı için müracaat eden adaylar sadece mülakat ve uygulama sınava tabi tutulacaktır. Sınav mesleki bilgi ve becerilere ilişkin konulardan yapılacaktır.
  • Sınavda başarı puanı 60(Altmış) puan olarak belirlenmiş olup, 60(Altmış) puan altında kalanlar sınavı kazanamamış sayılacaktır.
  • Sağlık raporu ve psikoteknik raporu sınavı kazanan  adaylardan istenecek olup, atama öncesi bu belgeleri getiremeyen adayın yerine yedek aday çağrılacaktır.
  • Sınavı kazanarak ataması yapılan adaylar 3 yıl süreyle atandığı Bölge Müdürlüğünde  görev yapacak olup, tayin talepleri dikkate alınmayacaktır.
  • İşe başlayan adaylar 4 aylık deneme süresine tabi olacaklardır.

Başvuru Süreci Başladı!

DSİ İŞKUR ile başvuruları başladı. 18 Nisan 2022 tarihi ile başlamış olan başvuru süreci en geç 22 Nisan 2022 tarihinde sona erecektir. Başvurular İŞKUR üzerinden Online olarak aşağıdaki adresten iş ilanı numarası ile gerçekleştirilecek.

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İş İlanı Numarası: 00006717879

YORUM EKLE