TÜVASAŞ En Az İlköğretim Mezunu İşçi Alım İlanı Yayımlandı!

TÜVASAŞ bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak üzere yeni personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilana göre adaylardan en az ilköğretim mezunu olmak şartı aranacak. İşte detaylar.

TÜVASAŞ En Az İlköğretim Mezunu İşçi Alım İlanı Yayımlandı!

TÜVASAŞ ( Türkiye Vagon Sanayii A,Ş, Genel Müdürlüğü )  bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak üzere alım yapacağını ilan etti. İlgili ilan Türkiye İş Kurumu üzerinden ve Devlet personel Başkanlığı üzerinden ilan edilmiş olup başvuru işlemleri İŞKUR Üzerinden yapılacaktır. 

YAYIMLANAN İLAN ŞÖYLEDİR!

TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü Engelli İşçi alımı yapacağını ilan etti. İlana göre duyuru şöyledir;

Kurumumuza aşağıda belirtilen meslekte 1 ader engelli daimi işçi alımı yapılacaktır. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi alınmasınd auygulanacak Usul ve Esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu aracılığı ,şe alım yapılacak.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren en geç 5 gün içerisinde Sakarya çalışma ve İş Kurumu il Müdürlüğüne veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. İlanen Duyurulur.

ilana başvuru şartları Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün ilanında duyurulacaktır.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 13:49

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar yelek
Yaşar yelek - 2 yıl Önce

acil işe ihtiyacım var şuanda uygun gördüğü an baş larım