Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Daimi İşçi Alım İlanı Yayımladı!

Yayımlanan ilana göre Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu bünyesindeki işçi personel eksikliği için eski hükümlü olan işçi alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilan için detaylar şöyledir.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Daimi İşçi Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 09 Mayıs 2018 tarihli yayımlanmış olan ilana göre, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı işçi personel alımı yapacağını belirtti. Söz konusu olan yayımlanan ilana göre Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu, Genel Müdürlüğüne bağlı İşletme MüdürlüğüneKütahya ilinde belirsiz süreli ( Daimi ) çalışacak 1 eski hükümlü alım ilanı yayımladı.

İlgili ilan Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olup başvuru işlemleri Türkiye İş Kurumu tarafından yapılacaktır. Buna göre Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Manevracı- Harmancı pozisyonunda alım gerçekleştirecek. Adayların bu yönde Lise ve Dengi okul mezunu olmaları gereklidir. İlgili alım işyeri ise Garp Linyiktleri Müdürlüğü Tavşanlı dır.

İlgili işgücü talebi 09 Mayıs 2018 tarihinde Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğününü açık iş lanlarında ilan edilmesi istenmiş olup, söz konusu ilan 10 gün ilanda kalması talep edilmiştir. Buna göre adaylar başvurularını en geç 10 gün içerisinde, çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü veya Hizmet Merkezine yapılacaktır. Ayrıca Başvurusunu intrnet üzerinden yapmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden yapacaklar olup dikkat etmeleri gereken ilgili hususlar WEB sayfasında belirtilecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuri
Nuri - 3 yıl Önce

Nerden basvuru yapabilirim

seyfi
seyfi - 2 yıl Önce

nezaman