ÇAYKUR Kamuya Bin 500 İşçi Alımı Başvuruları Sürüyor!

ÇAYKUR Doğu Karadeniz illeri için bin 500 kişilik işçi alımı ilanına başvurular sürüyor. Adayların 18 Mayıs 2017 tarihine kadar müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

ÇAYKUR Kamuya Bin 500 İşçi Alımı Başvuruları Sürüyor!
Kamu kurumları arasında yer almakta olan Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü açık pozisyonları için personel, işçi alımları gerçekleştirmektedir. Yeni yayımlanan ilanlar ile Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü bin 500 işçi alımı yapacağını duyurdu.

Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından kamuoyuna duyurulan ilan ile toplam bin 500 kişilik işçi alımı yapacağı belirtildi. Doğu Karadeniz illeri için alımlar gerçekleştirilmekte olup adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Peki detaylar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapan Kurum: Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü
Alınacak Personel Sayısı: Bin 500
Son Başvuru: 18 Mayıs
Alınacak Pozisyon: Beden İşçisi (Genel)
En Az Mezuniyet: İlköğretim

HANGİ İLLERE ALIM YAPILIYOR


Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Doğu Karadeniz illerinde istidam etmek üzere geçici süreli kamu personeli alımı yapıyor. Peki Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü kamuya bin 500 işçi alımı hangi iller için yapılacak. Rize'de bin 70, Artvin'de 170, Trabzon'da 240 ve Giresun'da 20 kişilik kamu işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURULAR

Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü kamu kurumu tarafından ilan edilmiş olan bin 500 kamu işçisi alımına adayları Yukarıda verilmiş olan illerde ki İŞKUR şube ve müracaat merkezlerinden başvuru yapması gerekmektedir. Başvurular 18 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecektir.

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2017, 14:20

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE