Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı Yapacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere işçi alımı yapacağını duyurdu. İşte detaylar ve başvurular

Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı Yapacak
Antalya Büyükşehir Belediyesi bugün Türkiye İş Kurumuna açık pozisyonu hakkında bilgi verdi ve İŞKUR tarafından yayımlanan bildiriye göre Antalya Büyükşehir Belediyesinin işçi alımı yapacağı öğrenildi. Peki söz konusu yayımlanan bildirinin detayları nelerdir;? Antalya Büyükşehir Belediyesi hangi pozisyonlar için işçi alımı yapacak? Alınacak olan işçilerin ne tür şartlara uyum sağlaması gerekiyor. İşte yayımlanmış olan bildiriye göre tüm soruların cevapları ve işçi alımı hakkında detaylar.

Hangi Pozisyon İçin Alım Yapılacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından aranan ve Türkiye İş Kurumu aracılığı ile duyurulan bildiride işçi alımı yapılacağı öğrenildi. Peki alınacak olan işçi hangi pozisyonda istihdam edecek? Yayımlanan bildiriye göre Usta gemici pozisyonu için alım yapılacak.

Kimler Başvurabilir

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ve Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından aranan usta gemici pozisyonunda çalışacak olan işçinin hangi niteliklere sahip olması gerekiyor.

İlköğretim mezunu olmak
4 yıl deneyimli olmak
Kurstan pozisyon hakkında bilgi sahibi olmak
Gemi adamı yeterlilik belgesine sahip olmak

Yukarıda belirtilmiş olan şartlara uyum sağlayan adaylar Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde daimi statüde istihdam etmek üzere usta gemici pozisyonunda çalışabilir. Adaylar 19 Ekim 2016 tarihi ile 28 Ekim 2016 tarihleri arasında kadroya müracaat edebilir. Alımlar 14 Kasım 2016 tarihinde kura yöntemi ile belirlenecek. Başvurular için İŞKUR müracaat merkezini ya da aşağıda ki siteyi ziyaret ediniz.

www.iskur.gov.tr

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE