Ankara İş İlanları 2016

Ankara ilinde bulunan firma ve şirketler kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda tecrübeli ya da tecrübesiz işçi alımı gerçekleştirecek.

Ankara İş İlanları 2016
Ankara'da yaşayan ve iş ilanlarını araştıran kişiler için ilan haberlerini derledik. Ankara'da bulunan pek çok firma ve şirket kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda sınırsız işçi alımı gerçekleştirecek. Her pozisyon için işçiden istenilen nitelikler farklı da olsa tecrübeli, tecrübesiz, öğrenci olanların tamamı alınacak.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Ankara'da yaşayanlar için çok sayıda iş ilanı verildi. Peki hangi pozisyonlarda istihdam etmek üzere işçi alımı gerçekleştirilecek.

Aşçı, servis elemanı, depo elemanı, satış danışmanı, saha satış temsilcisi, satış uzmanı, sekreter, baskı operatörü, kasa sorumlusu, kasiyer, depo sorumlusu, oyuncu, muhasebe elemanı, stajyer, gözetmen

Yukarıda belirtilmiş olan farklı pozisyonlarda istihdam etmek üzere onlarca farklı firma yüzlerce işçi alımı yapacak. Üstelik yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlara başvurmak için en az ilkokul mezunu olsanız yeterli. Online iş ilan siteleri aracılığı ile büyük ya da küçük firmaların tamamı işçi ihtiyaçları olduğunda buralar vasıtası ile ilanlarını eklemektedir. Sizler için kolaylık olması için verilen ilanları inceleyerek sizlerin başvuru yapabileceği ilanları derleyip bir haber turu yaptık. Söz konusu alım yapılacak olan pozisyonların tamamı için farklı nitelikler aranmakta olup aşağıda belirtilmiş olan ilan sayfasına tıklayarak hemen öz geçmiş formu gönderebilirsiniz. İlanları incelediğinizde hangi firmanın hangi niteliklere sahip işçi alımı yapmak istediğini görebilir ve maaş, çalışma süresi verilen primler gibi detaylarıda öğrenebilirsiniz.

//www.yenibiris.com/ankara-is-ilanlari
Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2016, 15:43

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aysun canbaz
Aysun canbaz - 4 yıl Önce

4 senedir kat görevlisi aşçı yardımcısı servis gorevligi yaptım işe acil ihtiyacım var

Gül
Gül - 4 yıl Önce

Yenibirisi cv dolduramadim benimle iletisime geçebilirmisiniz

Serap
Serap - 4 yıl Önce

Acil ise ihtiyacım var

Ferhat
Ferhat - 4 yıl Önce

Boya alçı tadilat daa ustayım iletişime geçerseniz sevinırım

Abdullah
Abdullah - 4 yıl Önce

Enerji sektöründe çalışmak isteyen

Vedat
Vedat - 4 yıl Önce

Acil is arıyorum matbaa sektörü olursa sevinirim

Senol
Senol - 4 yıl Önce

Garsonum ise ihtiyacım var nmram 0538 765 89 81 geri donus yaparsanız sevinirim

gulten ates
gulten ates - 4 yıl Önce

Ozel guvenlik kimligim var is ariyorum 0 538 894 27 44