MSB 1500 Kişilik Personel Alımı Başvurusu İçin İŞKUR'dan Önemli Uyarı!

Milli Savunma Bakanlığı 1.500 kişilik personel alımı için yayımlamış olduğu ilan için son dakika açıklaması ve bilgilendirmesi yaptı. yapılan açıklamada MSB işçi alım başvurusu yapanların ve yeni başvuru yapacak adayların güncellemeler için bilgilendirilmeleri istenildi.

MSB 1500 Kişilik Personel Alımı Başvurusu İçin İŞKUR'dan Önemli Uyarı!

Milli Savunma Bakanlığına 1.500 kişilik işçi personel alımı yapılacak. Bilindiği gibi başvurular Devlet Personel başkanlığı tarafından duyurularak, İŞKUR üzerinden başvuruların alınacağı belirtilmişti. KPSS'den en az 60 alan adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında önemli bir gelişme yaşandı. 

İŞKUR'DAN MSB İLANLARINDA GÜNCELLEME DUYURUSU!

Türkiye İş Kurumu Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre işçi statüsünden yapılması planlanan 474 ilan ve 1.500 kişilik alım ilanı 20 Haziran tarihinde duyuruldu. Buna göre adaylardan başvurular alınmaya devam ediliyor. Söz konusu ilanlar için güncelleme yapıldı. Milli Savunma Bakanlığı ile yapılan güncellemeler daha önce başvuru yapan adaylara da bilgilendirildi ve yeni başvuru yapacak olan adyaların yeni değişiklikleri dikkate almaları gerektiği aktarıldı.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Milli Savunma Bakanlığına yapılacak işçi alımına başvurular İŞKUR aracılığı ile yapılacak. 29 Hazirana kadar devam edecek olan başvurularda KPSS'den en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 09:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zehra
Zehra - 4 yıl Önce

Oncelikle hayirli gunler dilerim..Bu tur haberler bir cok gencin yuzunu gulduruyor Allah razi olsun fakat surekli belirli illerde bu tur alimlar yaoiliyor bwn de lise mezunuyum benimde kpss puanim var ama neden malatya dahil degil alimlara